Sign in to follow this  
Followers 0
bogdy

svítí STOP

10 posts in this topic

custe... mam dotaz. u 307 se mi nekdy vetsinou rucicka vody prehoupne do cerveneho pole jako ze se to prehriva ale pak se zas po nejake dobe vrati zpet.

chci se zeptat jestli to muze byt cidlem ze je spatne bo jestli tam muze byt i jina chyba?!! diky moooc za radu

Cau me to delalo taky a bylo to vrtuleme na chladici(vypadli mi sroubky a nedrzeli a jen je obcas hridelka pootocila tak to zachladilo a pak zas nic..)Ale to bylo v lete v nej hycech...Jinak to muze cidlo i termostat...

Az se ti zas bude hrat tak se proste koukni maskou na vrtule jestli jdou...Jestli by chteli jit(Jako ze se protaci hridelky ve vrtuli.vrtulky jsou sekli,nebo kdyz se saharou zahejbes a pujde-to to by byl ten spatnej kontakt jak psal stalmik..),nebo jr to jinde v tom cidle

Ahoj. Nevim jaky mas motor, ale npr. u starych dieslu praskali llitinove hlavy, a to malo velky vliv na vykyvy teploty vody. Ale to iste není tento pripad. :papa

Mně se děje něco podobného, rafička zůstává většinou na něco málo přes 70st, pak třeba chcípnu motor, nastartuju za 5min a ukazuje to najednou přes 90st. Přitom když auto bylo v servisu,tak to kontrolovali a motor se zahřívá jak má, sahara,termostat funguje. Tak je buď špatný budík a nebo čidlo teploty. Ale co nevím.