Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz nejspíš pro Oddieho (ale i pro kohokoli, kdo by poradil)


Medvěd

Recommended Posts

Ahoj, mám 309 1,8 TD a doslechl jsem se, že ve 405 byl k tomuto motoru přidán jakýsi Intercooler, který by měl zvýšit výkon motoru - zajímá mě:a) dá - li se namontovat i do 309, eventuelně jaká je cca jeho cena, b) je to zvýšení výkonu ve srovnání s cenou zajímavé, c) jak se k tomuto zařízení chová spotřeba, d) nezvýší se markantně namáhání motoru (mám na mysli neodejde - li kvůli tomu třeba turbo), e) doporučujete mi tuto investici? Dále mám prosbičku - sháním přední nárazník se 4mi mlhovkami, kompletní za rozumnou cenu. Díky za vyčerpávající odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info - předělávka XUD7T na XUD7TE

Páč sme to tady s oddiem probírali a já sem o tom taky přemýšlel tak ti můžu dát nákou tu informaci (předem podotýkám, že já se na to vysral-lenoch jeden :)). Potřebuješ IC+jiné sací potrubí (pokud máš vývěvu na řemenici tak eště vývěvu na vačce)+a spoustu hadic kol a kolem (ty stojí taky kažná nákej těch pár liříků)+jiné čerpadlo (možná se dá přenastavit to co tam máš nad tím sem nebádal). No sečteno podtrženo moc věcí a díky tomu budeš mít z 58kw 66kw, možná páč podl toho kolik to má nalítáno. Pro můj motorek s 200tis (možná víc) se mi to zdálo zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední nárazník se čtyřma mlhovkama měl Jopa, jsem ti někde psal, a? se mu ozveš. Za hubičku ale asi nebude...

Ad intercooler - jo, mám IC i sací potrubí (zatím). Na sání se podívej, já mám potrubí s kulatým průřezem. Moc rozepisovat se mi to nechce, spíš je to na osobní pokec a podívání se na místě. Orientační cena IC je tak 1.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Přední nárazník se čtyřma mlhovkama měl Jopa, jsem ti někde psal, a? se mu ozveš. Za hubičku ale asi nebude...

Ad intercooler - jo, mám IC i sací potrubí (zatím). Na sání se podívej, já mám potrubí s kulatým průřezem. Moc rozepisovat se mi to nechce, spíš je to na osobní pokec a podívání se na místě. Orientační cena IC je tak 1.500,-

Jopovi jsem se už zkoušel ozvat, ale zatím se mi ohledně nárazníku neozval, tak to zkouším dál. No a co se týče intercooleru, asi bude nejlepší někde se srazit a pokecat, ozvu se Ti asi na mobil a pořešíme to nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...