Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pánové jaký je obsah nádrže????


pavel626

Recommended Posts

Co si tak vzpomínám tak Vix psal, že má color line a tam se dávaly jenom 1.9 :myslim

Tak dneska sem poznal nový zážitek s rezervou. včera si pučil brácha auto a jezdil po praze. Když se vrátil domu tak mi tvrdil, že neuměl otevřít nádrž:D a že tam ještě nějaký benzín bude.

Takže dneska ráno pospíchám do práce, otočím klíčkem a slyším velice divný zvuk palivovýho čerpadla. A budou problémy..:grr Auto vždycky chytlo ale tak za 5 sekund chcíplo. asi na 10 pokus a po notný nadávání chytlo a já vyjel na kopec a doskákal k benzínce. ještě že jí mám skopce a jenom 1km. :D Když sem koukal na počítadlo tak brácha najel na rezervu něco přez 120 km:o Já vždycky tak max 70 a pak už se bojim...:cool:

[upravil dne 25.11.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

Co si tak vzpomínám tak Vix psal, že má color line a tam se dávaly jenom 1.9 :myslim

Tak dneska sem poznal nový zážitek s rezervou. včera si pučil brácha auto a jezdil po praze. Když se vrátil domu tak mi tvrdil, že neuměl otevřít nádrž:D a že tam ještě nějaký benzín bude.

Takže dneska ráno pospíchám do práce, otočím klíčkem a slyším velice divný zvuk palivovýho čerpadla. A budou problémy..:grr Auto vždycky chytlo ale tak za 5 sekund chcíplo. asi na 10 pokus a po notný nadávání chytlo a já vyjel na kopec a doskákal k benzínce. ještě že jí mám skopce a jenom 1km. :D Když sem koukal na počítadlo tak brácha najel na rezervu něco přez 120 km:o Já vždycky tak max 70 a pak už se bojim...:cool:

[upravil dne 25.11.2007 vinorak]

:o u benzína to je teda pecka:o no takže jsi pěkně sál ty hnusy co sou dole v nádrži..to je teda radost.. Brácha neumí s klíčkama?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: vinorak

Co si tak vzpomínám tak Vix psal, že má color line a tam se dávaly jenom 1.9 :myslim

Tak dneska sem poznal nový zážitek s rezervou. včera si pučil brácha auto a jezdil po praze. Když se vrátil domu tak mi tvrdil, že neuměl otevřít nádrž:D a že tam ještě nějaký benzín bude.

Takže dneska ráno pospíchám do práce, otočím klíčkem a slyším velice divný zvuk palivovýho čerpadla. A budou problémy..:grr Auto vždycky chytlo ale tak za 5 sekund chcíplo. asi na 10 pokus a po notný nadávání chytlo a já vyjel na kopec a doskákal k benzínce. ještě že jí mám skopce a jenom 1km. :D Když sem koukal na počítadlo tak brácha najel na rezervu něco přez 120 km:o Já vždycky tak max 70 a pak už se bojim...:cool:

[upravil dne 25.11.2007 vinorak]

:o u benzína to je teda pecka:o no takže jsi pěkně sál ty hnusy co sou dole v nádrži..to je teda radost.. Brácha neumí s klíčkama?? :D

no tvrdil že se snažil ale nešlo mu to, a když sem ráno přišel k autu tak sem zjistil, že to sice odemk ale už ho nenapadlo s tim otočit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malej dotaz, dneska sem natankoval 45l, ale hned od začátku to tam teklo šíleně pomalu :((( tankoval sem to tak 2minuty, vzdycky kdyz sem to pustil vic tak se to napenilo a kdybych neprestal tankovat tak to vypenilo i ven, tak sem musel cerpat pomalu... sem cerstvej majitel tak nemam tušení zdali je to normalni ale asi ne.. nejaky ucpany odvzdusnovani ... ? nebo neco jinyho... ? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nafta poměrně hodně pění,takže jsem to řešil vždy tak, že už od počátku tankování jsem pistoli pouštěl jen mírně a tak tam v pohodě bez čekání na nějaké dopěnění dostanu plnou nádrž v maximálním objemu.Pokud to ze začátku držím naplno do doby, než to vypne a pak chci dále dotankovat zbytek, tak se do nádrže obvykle vejde méně skoro o 5 litrů, protože je tam spousta pěny resp.bublinek.Je to podobné jako s pivem :-)Takže doporučuji mírně hned od počátku a pak není problém natankovat skutečně plnou bez zbytečné pěny.Jinak P205 50 litrů, pokud jse o obsah nádrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

Nafta poměrně hodně pění,takže jsem to řešil vždy tak, že už od počátku tankování jsem pistoli pouštěl jen mírně a tak tam v pohodě bez čekání na nějaké dopěnění dostanu plnou nádrž v maximálním objemu.Pokud to ze začátku držím naplno do doby, než to vypne a pak chci dále dotankovat zbytek, tak se do nádrže obvykle vejde méně skoro o 5 litrů, protože je tam spousta pěny resp.bublinek.Je to podobné jako s pivem :-)Takže doporučuji mírně hned od počátku a pak není problém natankovat skutečně plnou bez zbytečné pěny.Jinak P205 50 litrů, pokud jse o obsah nádrže.

tak to sem presne potreboval vedet :) 50l souhlasi... bylo tam hladovy oko a dobral sem necelejch 45l... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...