Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pánové jaký je obsah nádrže????


pavel626

Recommended Posts

No benzin me pred tankovanim ukazoval u rezervy. Ale mozna to bude tim palivomerem. Ptz sem treba vcera rano nastartoval a ukazovalo me to benzin po druhou carku. Ujel sem asi 1km a ukazovalo me to o jednu rysku min :D. Rysky sou ctvrt/pul/trictvrte/cela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objem je fakt 50 litrů

pokud začne svítit hladové oko, je v nádrži i přes 10 litrů benzínu, a pokud to už zdechne, že není benzín, tak stejně v nádzži ještě nějaký litřík je, ale čerpadlo hu už nenasaje.

mě se povedlo dotaknkovat jednou 47 litrů, a to jsem k té pumpě dojel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 1,1 GL.

Dle zkušeností s čerpadly ADAST, které mají velkou chybu měření lze do nádrže natankovat až 57 litrů. Nevím , zda je to možné, nebo ne, ale mám ještě jednu nádrž ve stodole , pokud to chcete někdo s odměrným válcem zjistit, je Vaše a můžete pak dát vědět !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hasis

No benzin me pred tankovanim ukazoval u rezervy. Ale mozna to bude tim palivomerem. Ptz sem treba vcera rano nastartoval a ukazovalo me to benzin po druhou carku. Ujel sem asi 1km a ukazovalo me to o jednu rysku min :D. Rysky sou ctvrt/pul/trictvrte/cela

mě to taky takhle dřív ukazovalo a byly totálně zoxidovaný dráty k plováku. musel sem je uštípnout až pod sedačkou a natáhnout nový a od tý doby pohoda klid:super

Kdybys náhodou nevěděl kde je tak zvedni zadní sedáky a sou tam dvě plastový zátky pod jednou je čerpadlo a pod druhou plovák:P

[upravil dne 24.10.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, některé automobilky mají tzv. "dlouhou plnou"

Mě to taky dělá, z toho si nic nedělej. Zase pak okolo 42 lt jsem už pod nulou :) Půlku to ukazuje +/- přesně.

Jinak, rezervu beru s rezervou, obyčejně začne svítit při vyjetých 42 lt, ale v poslední době bliká už při 36 lt.

Sice je to drsňárna, ale na rezervu jde poto přejet pomalu celá republika (300 km) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...