golias

DISPLAY AUTORÁDIA 406

23 posts in this topic

Nesvítí mi display na originál autorádiu philips ve 406ce. jinak tlačítka svítí a display ukazuje všechny udaje akorát nejdou moc vidět protože nefunguje podsvícení. Jde tam vyměnit žárovka?

Pokud ti nesvítí displej, tak jej vyndej a vyměň žárovku(y). Postup vyndání je několikrát psaní na fóru. Jinak já je měnil v neděli. Jsou tam bezpaticové žárovky.

Ano, je stejná. Dá se vyndat z té patice a vyměnit.

[upravil dne 23/10/07 OK406]

post-0-14109596802805_thumb.jpg

Diky tak se do toho pustim, jak budu mít chvilku. Jo a rádio jde vyndat dobře? jenom se tam něco strčí do těch dvou dírek a jeto? Poraď!!!!!! diky:

Původně zaslal: golias

Diky tak se do toho pustim, jak budu mít chvilku. Jo a rádio jde vyndat dobře? jenom se tam něco strčí do těch dvou dírek a jeto? Poraď!!!!!! diky:

Stačí 2 tvrdý dráty nebo hřebíky zasunout a opatrně za díru od kazeťáku vytáhnout. :papa

Teďka jsem se na to díval, a když jsem ho dostal ven (šlo to hladce) tak je to celý nějaký zaplechovaný. Do toho se musím nějak dostat?

no jestli máš ten displej přímo v rádiu integrovanej tak budeš muset rozmontovat celé rádio. dostat se k displeji a pak vyměnit žárovky. Ale nikdy jsem origo rádio nerozebíral tak nevím jak do něj..

je to nějakej philips a nevím jestli se tam dají ty žárovky vubec měnit, jak se naseru tak ho dám do prdele a koupim si nový, bo rámeček mám doma, ale na druhou stranu se mi lídí ovládání na volantu. KUA:grr

no já ho dal do pr... bylo tam úplně obyč.. ale jde rozebrat jen se musí přijít na to jak.. není top složité a žárovky v něm by měli jít vyměnit jen budeš muset do radio součástek atd protože je podle mě nebudou mít jen tak někde..

To mi řekni, co to je za rádio 4030, když tam má úplně jinej popis tlačítek a na displeji mu svítí Track CD :myslim

Jinak návod je parádní :super

Áhá, tak že by to byla ta 4035, co píše na začátku :myslim

[upravil dne 7.2.08 MJSytic]

Presne tak, ja je uz vymenit chtel, ale kdyz jsem videl, ze je potreba pajet pod displyem a tim mym kopitem asi tezko (to byznamenalo disply dolu) tak jsem se na to vykaslal a za 300,- (prace i zarovky) jsem si to nechal udelat v Rachotu v Novy Pace na pockani.

Tak jsem asi slepej, ale na tom tvém "stejném" rádiu nevidím ty tlačítka (popis), který tam má on ...:aut

post-0-14109598905859_thumb.jpg

Původně zaslal: MatrixChose

V cem je jiny? Jaky popisy?

To co má fotku MJsytic tak očividně umí komunikovat s CD changerem. A jsou tam navíc na 1 a 2 předvolbě možnosti "random" a "scan". Se přiznám že to jsem ještě neviděl. :mrk

Jinak klasická 4030 toto neumí.

Pokud by se dalo hledání, tak to již někde bylo. Jinak tady je popis rádia Philips 4030:

post-0-14109598907389_thumb.jpg