Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladic p-306 1,9D


dodino

Recommended Posts

ahoj

zacal mi kvapkat chladic pod vypustnym kohutikom.je to typ Valeo.moze mi niekto povedat co taky chladic stoji,pripadne do akych aut sa este montoval,alebo azda ma na niekto predaj.okolie nitry alebo bratislava.kupil som do toho tesnidlo,teraz to drzi ale pravdepodobne nie na dlho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chladič se pohybuje kolem 3 tisíc z druhovýroby ale liší se to modelovým rokem.:myslim. Ta těsnící hmota mi vydržela tak půl roku pak sem musel jít do origa chladiče za 7000 ,- tehdy sem málem upad na dlažbu:ohrůza ty ceny .Ale zacse mám klid.Jinak zkus oddělení bazar jestli tam něco nenajdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no bohuzial.. ked to tecie / tak to tecie...ak je uz riadne rozbity tak je jednoduchsie kupit novy. Ja som si sice pozvaral paar prasklin , ale za 3 mesaiace to zas prdlo dakne inde.. tak som sa na to vyxxxal a ties kupil novy.Okolo 6.500 +/- Mozno ze daake silne, priemyselne epoxidove lepidlo by to zmaklo.. (ja s nim mam utesnenu prasklinu na motorovom bloku,teda je to dost silne aby odolalo teplu atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupil som tesniacu hmotu da chladica za 85 sk.bolo to na 12 litrov.zatial to drzi.v auto kelly maju chladic za 4000sk.pouzity mi nukali za 2500sk.takze to kupim novy. inac este lacnejsie je to objednat z nemecka na www.ebay.de asi 85 euro +postovne 20 euro.ale ako potom reklamovat keby v garancii praskol tak to neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...