Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava(Mi16 1990 vs. GL 1994)?!


Sektor

Recommended Posts

Zdravím.

Dotaz :

Mám konečně možnost vyměnit tu mou načnutou zadní nápravu za nápravu novou a to kousek od bydliště, což by bylo v pohodě, ovšem si chci jen něco ujistit.

Moje náprava : Myslím že klasika, Model P 405 GL 1994/1995 , bubny , torzní tyč , svislé tlumiče apod....

Nabídnutá náprava : P 405 Mi16 1990 , kotoučové brzdy , sportovní podvozek , čtečka ABS nebo co (ABS mám vepředu)

*Dle majitele by ,,na oko,, neměl být problém s výměnou, ovšem chci se zeptat, jak to je s těmi brzdami a jestli to tam opravdu pasuje - já s tím nemám žádnou zkušenost :-/

-Pokud ano, jak to bude s těma kotoučovýma brzdama, když mám doposud zadní bubny ? Nějaká složitá přestavba nebo tak něco ?? Tohle jde fakt mimo mne, takže pokud se najde dobrák co by mi to trochu popsal a případně taky hodil echo, co bude vše potřeba (nabízí mi komplet nápravu i s brzdami), tak mu budu vděčný .... docela to spěchá.

Díky komukoliv za info ;-)

*Sorry, že je to i v servisu ... původně jsem myslel, že jsem v téhle sekci ... njn to je těch více oken v jednom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moj otec zalozil v pohode na r.v 88, kde mal bubny, kotucovu zadnu napravu, ale bez ABS.

Nebol to problem, vsetko pasovalo, ona v skutocnosti drzi len na dvoch srubach, lebo silentbloky nad napravou su dost casto odlepene :aut. Ziadna veda. A auto potom o dost lepsie brzdilo. Ako tam funguje ABS netusim...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...