Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lavé dvere - pokazený zámok ?!


buga

Recommended Posts

na display-i mi v kuse hlasi pri prejdeni nejakej prudkej nezrovnalosti na ceste, ze mam otvorenee (ze sa mi otvorili praave :nevim ) lave zadnee dvere... rozobral som to, precistil kontakty (WD40).. chvilu to ako keby pomohlo, ale po 2 dnoch, zase to istee..

ma niekto nejaky napad, co to sposobuje???

neviem si poradit...

hlavne je to, ze sa mi nezamkne centraala - cez dialkove, totiz si "mysli", ze som nechal otvorenee tie zadne lave dvere..jedine mozem zavriet manualne, mechanicky klucom cez dvere...vtedy mi zavre vsetky dvere..

--> alebo otvorim tie zadne dvere, zavrem a pri zavreti, tesne po tom stalcim centralu..vtedy mi na 70% zatvori cez dialkove..

--> ale ked to nezbadam, stlacim centralu, dialkove..nezavre sa (stiahne tie knofliky :) ale hned aj vyhodi, otvori vsetky dvere)..stlacim este raz, zase to iste.. na 3-krat mi uz nereaguje na dialkove..a potom po tych 2 pokusoch chcem zatvorit mechanicky, pomocou kluca, vtedy mi zatvoril uz len soferove dvere.... :grr

--> potom uz len nastartowat auto - otvorit dvere - zadne, zavriet..kym hlaaska prestane, potom sa to da zavriet aj cez dialkovee..

a teraz ze je chladnejsie, nooo, mozem v kuse otvarat zatvarat dvere, tie lave...hlaska mi neprestane...stale si mysli ze som nezavrel dvere.. podla mna to je v samotnom zamku, totiz rozobral som dvere..kabel vsetko OK...a hovorim ked som priamo do zamku nastriekal WD40, tak to slo nejake dni..ale zas ked nejaky hrbol bol na ceste, prudko..piiplo ze su otvorenee..a zase to robii..

v peugeote mi povedali ze novy zamok je okolo 2600Sk :nevim

mal takeeto problemy niekto z vas s dverami?

jaajj a este nieco.. vtedy ked zamknem mechanicky auto, nie cez dialkove, ale klucom vo dverach..druhy den, ked idem k autu, otvorim cez dialkove, v pohode..ale ked sa priblizujem s klucom v aute aby som to nastartoval..nepiiipa mi imobilizeeer...sice podla mna to je v tom ze som mechanicky zavrel dvere a neaktivoval sa imobilizer, ale to je blbost, ne? ze ked nezavrem cez dialkove, len klucom mechanicky cez dvere, tak by sa imobilizer neaktivoval..ci ne, ci ako to je... :myslim

[upravil dne 22.10.2007 buga]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mas pravdu ale ked nevieme tak ta nebudeme zavadzat tasko povedat odkial vietor fuka.Mal som problem stym ze mi nesiel central a ani klučom sa mi nedalo zamknut tak som len tak na blid kupil za 500sk nový zamok a nahodil som ho no este pred tym som musel nanovo naučit čítat kluč.A od vtedy mi to ide ako pomasle.;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Buga už si to odstranil? Mne sa teraz parkrat stalo že mi nejde s dialkovim ,pootvoril som dvere a zatvoril auž znovu funguje tak asi sa nato pozriem este raz a rozoberiem to niekde možno suchoblby spoj:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie, este je to stale tak.. rozmyslal som a hladal vrakovisko, ze to kupim tam, ale nic... zatial sa mi tych 2600sk za to nechce dat :o

a teraz ako je zima, no to uz je uplne v prdeli :D vobec to uz neide, takze uz to zamykam len klucom priamo..

ale zbadal som to, ze vtedy mi imobilizeer nepiiipa, ked otvorim potom auto a priblizim sa klucom... moze to byt v tom? ci co mi to dalej tak sposobuje keby imobilizer nebol aktivny?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na svojej 206ke tu istu chybu...lave zadne dvere sa mi pocas jazdy stale hlasia ze su otvorene a dialkacom uz dvere nezavriem, chova sa to rovnako, zavrie ich a hned ich aj otvori ... chvilu pomahalo WD40, potom silnejsie buchnutie a nakoniec to ostalo "rezistentne" voci mojim "liecebnym" proceduram ... vykaslal som sa na to a som rad, ze funguje aspon otvaranie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...