Sign in to follow this  
Followers 0
vilem

AUTORÁDIO RD1 s CDměničem

4 posts in this topic

6let staré ale PERFEKTNÍ až do ted.!V klidu CD hraje stačí nastartovat a konec.Za jízdy se CD né a né zapnout stačí zastavit a hrajeme dal(někdy se povede spustit i za jízdy a pak hraje).Radio hraje OK.

Mám rovnaký problém ale s tým, že keď CD načíta tak už možem naštartovať. Včera som riešil vybratie rádia, to sa podarilo, idem vyčistiť a nastaviť optiku ale je k nej hrozný prístup. Dám vedieť, či pomohlo...

Takže opravené! Rádio sa rozoberá veľmi obtiažne a k optike je takmer nulový prístup, vyčistil som ju vatovou tyčinkou a dole pod optikou je nastavovací trimer, reguluje sa ním výkon laseru alebo citlivosť... potočil som ním v smere hodinových ručičiek asi o 1hodinu a CD načítava perfektne, bez problémov. :roker Upozorňujem, že k optike je veľmi zlý prístup, rádio treba rozobrať, pokiaľ si na to netrúfaš treba nechať úpravu niekomu skúsenému. :P

Původně zaslal: loque

Takže opravené! Rádio sa rozoberá veľmi obtiažne a k optike je takmer nulový prístup, vyčistil som ju vatovou tyčinkou a dole pod optikou je nastavovací trimer, reguluje sa ním výkon laseru alebo citlivosť... potočil som ním v smere hodinových ručičiek asi o 1hodinu a CD načítava perfektne, bez problémov. :roker Upozorňujem, že k optike je veľmi zlý prístup, rádio treba rozobrať, pokiaľ si na to netrúfaš treba nechať úpravu niekomu skúsenému. :P

:myslim že to někdy zkusím,jinak dík