Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto z AAA auto


Jantar

Recommended Posts

Souhlasím s Tebou - to, že v áčkách je větší výběr a rotace aut s sebou nutně nese i to, že se tam častěji prodá i nějakej klumpr (i když procentuelně je to třeba lepší než u Franty Hovorky v Horní Dolní, tak se o áčkách bude v tomto směru daleko víc mluvit. Samozřejmě za to může i agresivní reklama, která na jednu stranu žene zákazníky podtlakem do áčkových bazarů, na druhou stranu prostě jsou áčka známá firma a tím, že jsou víc na očích, tak by se měla opravdu začít snažit, aby procento šunek na place bylo podstatně nižší než u zmiňovaného Franty Hovorky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybys vyděl vytíženost naší dílny.. od oprav elektrických stahování okýnek po generálky motorů.. jenomže nikdo nebude opravovat auto za 10 nebo 20 tisíc protože je na něm tak melj profit, že se pomalu i nevyplatí prodávat.. to sou většinou auta z protiúčtů který by se jinak vůbec nevykoupili. agresivní reklama je jasná, k tomu žádný výhrady. stejně jako jistej psychologickej "nátlak" ze strany prodejců, ovšem na to se nedá nic říct.. když se nechám od nějakýho týpka v kravatě dokopat k tomu, že si koupít auto ve špatným stavu, tak čí je to vina? jinak momentální stav auta si každej zjistí než ho koupí, za těch cca 2 roky co tam pracuju sem vezl snad jenom tři lidi co si auto nechali před prodejem zkontrolovat v servisu, stejně tak jako si jich četlo smlouvy před podpisem a pak se vztekali nad reklamacema závad..

prostě je to byznis jako každej jinej, nikdo nedělá nic jen tak z dobré vůle, každej chce akorát prachy.. když si budu chtít koupit dobrý auto, tak i u áček mám spoustu způsobů jak si vybrat z těch tisíců ojetin tu v dobrým stavu..

nicméně s některejma praktikama nesouhlasím, sou i špatný věci co se týče řešení prodeje, reklamací atd. ale o tom se nebudu a ani nemůžu rozepisovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S AAA mám zkušenost a nikdy víc bych si tam auto nekoupil.

Dokáží perfektně z vraku udělat výstavní kousek. Za dva týdny se to ale smyje (u mě doslova) a je to zase šunka co do ní vrážíš peníze. K zákazníkům se chovají mile do podpisu smlouvy a potom přepnou chování na "arogance": Však to podepsals, tak co po nás chceš.

Jo a auto u nich koupené za 75 000 má podle nich po 11 měsících (a po výměně spousty nových dílů a zásadních opravách) cenu 30 - 40 tisíc.

Nastříkat gumy a plasty olejíčkem, ať se to blejská, to umí perfektně.

NEDOPORUČUJU!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaragi

S AAA mám zkušenost a nikdy víc bych si tam auto nekoupil.

Dokáží perfektně z vraku udělat výstavní kousek. Za dva týdny se to ale smyje (u mě doslova) a je to zase šunka co do ní vrážíš peníze. K zákazníkům se chovají mile do podpisu smlouvy a potom přepnou chování na "arogance": Však to podepsals, tak co po nás chceš.

Jo a auto u nich koupené za 75 000 má podle nich po 11 měsících (a po výměně spousty nových dílů a zásadních opravách) cenu 30 - 40 tisíc.

Nastříkat gumy a plasty olejíčkem, ať se to blejská, to umí perfektně.

NEDOPORUČUJU!!!

neber to jako urážku, ale ty si přesně typ člověka kterej je v podstatě naštvanej akorát sám na sebe. kupuješ auto podle vzhledu nebo podle technickýho stavu? myslíš že to, že je naleštěný, má načerněný plasty, čistej interiér a nablejskaný liťáky dělá z vraku spolehlivý auto? nedělá.. lidi se nechají uchlácholit tím jak je tam každý auto pěkný a voňavý, jenomže to nevydrží věčně zvlášť když tohle vzhledový "pozlátko" nebudeš pečlivě udržovat.. pak vykoukne na povrch skutečnej stav věci a lidi si myslej že sme je obalamutili.. ale obalamutit se nechali sami, a ještě moc rádi.. českej člověk se rád nechá balamutit

a taky musíš rozlišovat výkupní a prodejní cenu.. auta do komisního prodeje se berou jenom výjmečně, v ceně auta máš prácí lidí kteří ho vyčistí a naleští, kteří ho prodávají, plac na kterým stojí.. ta firma musí taky vydělávat, nebo myslíš že auto který se vykoupí za 30k se bude prodávat za 35k z dobré vůle k zákazníkovi a my tam budem šaškovat 12 hodin denně zadarmo?

[upravil dne 22.10.2007 Martin.405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

zajímalo by mě, jestli někdo z vás, kdo tady pomlouváte áčka s nima máte osobní zkušenost. já tam pracuju jako řidič, vozím auta, zákazníky + nějaký šolichy na place, takže denně sedím zhruba ve 40ti i víc různých autech.. několik kravin na osvětlení - tachometry neodtáčíme, 80% ojetých aut v čr má tachometr odtočenej minimálně o 100 i víc tisíc km od prvních, druhých, ..... majitelů. mýtus, že auto co má 200t km je na odpis je minulost s nástupem škody favorit. jenomže českej člověk si radší koupí popelnici co má na tachometru 100 tisíc, než si koupit auto co má sice 250 v tělě, ale vyplněnou servisní knížku a je v perfektním stavu. druhá kardinální kravina je, že si schováváme kličky od prodanejch aut v zrcátkách.. poslední a snad nejdůležitější je obecně rozšířenej názor, že než auto od áček tak radší chodit o berlích - tady je to asi nejjednodušší.. takovej běžnej "franta" bazarník má na placu 50 aut, týdně prodá 3, možná 4.. 2 budou v pohodě, jedno bude šrot.. aaa prodá v čr týdně 700-1000 aut, a třeba 100 bude špatnejch.. o kom se bude mluvit? ojetý auto je ojetý auto, člověk ho s tím kupuje a nemůže čekat, že bude stejně spolehlivý jako nový. a taky je potřeba si vybírat. třeba dneska se nám na výkupu objevila 405ka 1.9 benzín, vzhledově pěkný auto, zachovalý, blablabla.. motor k.o., z vejfuku modrej kouř, klepe se to jako stará ku..a, cena 25k.. myslíte že to někdo koupí? zejtra už tam nebude.. a příde si zákazník stěžovat? příde.. protože je hloupej a koupil si špatný auto, i když o tom věděl..

v žádným případě nechcu dělat áčkám reklamu, k zaměstnancům se jako firma chová hůř než k zákázníkům. ale jinak je to úplně normální autobazar se vším co k tomu patří.. je jenom na lidech jaký auto si koupí.

Ty jsi hodně věrný zaměstnanec, viď:D??? Nechci se hned po ránu nas*at, takže to beru jen jako hodně špatný vtip:super Jinak pokud tady uvádíš klíče v zrcátkách, tak to je tak 5 - 7 let starý případ a to ostatní, to jsou slátaniny na které Vás asi školí, jinak by jsi takový hovadiny ani nemohl říct. Zkus si třeba sem tam pročíst nějaká fóra a nebo si případně nějaké založ, doporučuju např. "Vaše zkušenosti z AAA":D:aut A ručím ti za to, že do týdne máš nejnavštěvovanější web:aut:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Původně zaslal: jaragi

S AAA mám zkušenost a nikdy víc bych si tam auto nekoupil.

Dokáží perfektně z vraku udělat výstavní kousek. Za dva týdny se to ale smyje (u mě doslova) a je to zase šunka co do ní vrážíš peníze. K zákazníkům se chovají mile do podpisu smlouvy a potom přepnou chování na "arogance": Však to podepsals, tak co po nás chceš.

Jo a auto u nich koupené za 75 000 má podle nich po 11 měsících (a po výměně spousty nových dílů a zásadních opravách) cenu 30 - 40 tisíc.

Nastříkat gumy a plasty olejíčkem, ať se to blejská, to umí perfektně.

NEDOPORUČUJU!!!

neber to jako urážku, ale ty si přesně typ člověka kterej je v podstatě naštvanej akorát sám na sebe. kupuješ auto podle vzhledu nebo podle technickýho stavu? myslíš že to, že je naleštěný, má načerněný plasty, čistej interiér a nablejskaný liťáky dělá z vraku spolehlivý auto? nedělá.. lidi se nechají uchlácholit tím jak je tam každý auto pěkný a voňavý, jenomže to nevydrží věčně zvlášť když tohle vzhledový "pozlátko" nebudeš pečlivě udržovat.. pak vykoukne na povrch skutečnej stav věci a lidi si myslej že sme je obalamutili.. ale obalamutit se nechali sami, a ještě moc rádi.. českej člověk se rád nechá balamutit

a taky musíš rozlišovat výkupní a prodejní cenu.. auta do komisního prodeje se berou jenom výjmečně, v ceně auta máš prácí lidí kteří ho vyčistí a naleští, kteří ho prodávají, plac na kterým stojí.. ta firma musí taky vydělávat, nebo myslíš že auto který se vykoupí za 30k se bude prodávat za 35k z dobré vůle k zákazníkovi a my tam budem šaškovat 12 hodin denně zadarmo?

[upravil dne 22.10.2007 Martin.405]

No to je přesně Váš typ klientů, páprda co tam jde a vidí, jak nově vypadají pneumatiky a že to tak nějak naleštíte a říká si, super kára, tu beru:aut Ale když tam přijde borec s notebookem a ev. digitálem na lak, tak Vám tak nějak zklapne:D Byl jsem tam se známým, kdy jeho zákazník chtěl koupit auto a jedno si vyhlédl i v AAA! Po připojení diagnostiky už pomalu nebylo co řešit :D:D Navíc slova mechanika "to jsou drobné chybičky"......Málem jsem umřel smíchy:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak.JÁ JSEM SPOKOJENEJ MAJITEL AUTA Z AAA-AUTO!Před koupi jsem si mohl auto pořádně prohlédnout(ze zhora,zdola,ze předu,ze zadu i sedačky sem si mohl vyndat) poté jsem se objednal na prohlídku do servisu(moh sem si vybrat jaký sem chtěl) a vše v pohodě.Vše co mi slíbyly,jsem si nechal napsat a 20.2.07 jsem odjížděl spokojeně s áček.Při předávání sice chyběli dvě věci(anténa a roleta v kufru),ale řek jsem ,že auto bez toho nepřevezmu tak mi je dali z druhého.Takže ano JÁ JSEM SPOKOJENEJ!

Ono nasadit si růžové bryle a čekat od auta za dvacet tisíc že bude jak nové:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky velmi nepříjemnou zkušenost i když se týká mého bráchy a ne přímo mě.Koupil auto asi před 5 lety v AAA v Brně a pak asi 3 měsíce běhal po úřadech protože na motoru nebyl štítek s číslem což si nezkontroloval.Technik na stk pak napsal že číslo motoru je vybroušeno a nastal ten správný šrumec než se zjistilo že byl měněn blok motoru a už se nikdo neobtěžoval to zlegalizovat.V papírech AAA ale bylo vše ok.Auto většina lidí nekupuje každý měsíc o to víc je pak v šoku když se zadaří něco takovýho.A jěště jeden poznatek.Když chodíte po ploše a neustále vás ruší prodejce tím jak je vlezlý jen kvůli tomu aby prodal tak já utíkám.Konkrétně v AAA je jedno jestli je to v Olomouci nebo v Brně.Tot´můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

kdybys vyděl vytíženost naší dílny.. od oprav elektrických stahování okýnek po generálky motorů.. jenomže nikdo nebude opravovat auto za 10 nebo 20 tisíc protože je na něm tak melj profit, že se pomalu i nevyplatí prodávat.. to sou většinou auta z protiúčtů který by se jinak vůbec nevykoupili. agresivní reklama je jasná, k tomu žádný výhrady. stejně jako jistej psychologickej "nátlak" ze strany prodejců, ovšem na to se nedá nic říct.. když se nechám od nějakýho týpka v kravatě dokopat k tomu, že si koupít auto ve špatným stavu, tak čí je to vina? jinak momentální stav auta si každej zjistí než ho koupí, za těch cca 2 roky co tam pracuju sem vezl snad jenom tři lidi co si auto nechali před prodejem zkontrolovat v servisu, stejně tak jako si jich četlo smlouvy před podpisem a pak se vztekali nad reklamacema závad..

prostě je to byznis jako každej jinej, nikdo nedělá nic jen tak z dobré vůle, každej chce akorát prachy.. když si budu chtít koupit dobrý auto, tak i u áček mám spoustu způsobů jak si vybrat z těch tisíců ojetin tu v dobrým stavu..

nicméně s některejma praktikama nesouhlasím, sou i špatný věci co se týče řešení prodeje, reklamací atd. ale o tom se nebudu a ani nemůžu rozepisovat..

hele, prodejce jako ty mi tvrdil jak ta 125 LS, kterou jsem drive chtel, jak se prodava pod cenou apod. a byla za 19 isic v plynu, po konzultaci s kamosem z vykupu, jsem zjistil, ze auto bylo vykoupeno za 3000, druhy pripad - koupili jsme passata a zase krumpl. Bez ohledu na nejaky ty vase poplatky apod. Nebo cpani gum k autu zdarma - ojete, neodpovidajici ani rychlostnimu indexu k tomu autu apod. A to byl prave olitanej passat za 130 tis. takze vic nez je jeho skutecna hodnota. Dalsi sance ackum, kupoval jsem tam s kamosem golfa a az pozdeji se zjistilo, ze je poskladanej ze trech jinych aut, to je ta vaše kontrola? Nebo si hrajete s autama na stavebnici? Takze mi prestan vykladat jak jste dokonaly. Delate tam takovy prasarny, ze je mi z vas na bliti. A to jsem tam mel hodne kamaradu, kteri radsi odesli do jinych bazaru typu auto jarov apod., protoze acka fakt ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nemec.cb

Tak jinak.JÁ JSEM SPOKOJENEJ MAJITEL AUTA Z AAA-AUTO!Před koupi jsem si mohl auto pořádně prohlédnout(ze zhora,zdola,ze předu,ze zadu i sedačky sem si mohl vyndat) poté jsem se objednal na prohlídku do servisu(moh sem si vybrat jaký sem chtěl) a vše v pohodě.Vše co mi slíbyly,jsem si nechal napsat a 20.2.07 jsem odjížděl spokojeně s áček.Při předávání sice chyběli dvě věci(anténa a roleta v kufru),ale řek jsem ,že auto bez toho nepřevezmu tak mi je dali z druhého.Takže ano JÁ JSEM SPOKOJENEJ!

Ono nasadit si růžové bryle a čekat od auta za dvacet tisíc že bude jak nové:D

ano, prave mi potvrzujes, ze skladaji auta jak se da, ta z tveho auta byla pouzita do jineho. Tady si nikdo ruzove bryle nenasazuje, ale znam lidi co do acek vozi sva auta, jediny o co jde je to, rychle se jich zbavit. A pak jsou lidi, kteri je radi kupuji. Jako vzdy a vsude se najdou vyjimky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejsem prodejce.. s prodejem jako takovým nemám nic společnýho, jenom se vám snažím vysvětlit že spousta lidí kteří na áčka plivou největší špínu si za to můžou sami.. nikomu neberu jeho názory, jenom semka můžu hodit nějaký zkušenosti i z druhé stránky věci.. nic není černobílý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: nemec.cb

Tak jinak.JÁ JSEM SPOKOJENEJ MAJITEL AUTA Z AAA-AUTO!Před koupi jsem si mohl auto pořádně prohlédnout(ze zhora,zdola,ze předu,ze zadu i sedačky sem si mohl vyndat) poté jsem se objednal na prohlídku do servisu(moh sem si vybrat jaký sem chtěl) a vše v pohodě.Vše co mi slíbyly,jsem si nechal napsat a 20.2.07 jsem odjížděl spokojeně s áček.Při předávání sice chyběli dvě věci(anténa a roleta v kufru),ale řek jsem ,že auto bez toho nepřevezmu tak mi je dali z druhého.Takže ano JÁ JSEM SPOKOJENEJ!

Ono nasadit si růžové bryle a čekat od auta za dvacet tisíc že bude jak nové:D

ano, prave mi potvrzujes, ze skladaji auta jak se da, ta z tveho auta byla pouzita do jineho. Tady si nikdo ruzove bryle nenasazuje, ale znam lidi co do acek vozi sva auta, jediny o co jde je to, rychle se jich zbavit. A pak jsou lidi, kteri je radi kupuji. Jako vzdy a vsude se najdou vyjimky.

to máš pravdu, taková roletka přendaná z jinýho auta.. určitě neměla ani štítek s výrobním číslem! fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: nemec.cb

Tak jinak.JÁ JSEM SPOKOJENEJ MAJITEL AUTA Z AAA-AUTO!Před koupi jsem si mohl auto pořádně prohlédnout(ze zhora,zdola,ze předu,ze zadu i sedačky sem si mohl vyndat) poté jsem se objednal na prohlídku do servisu(moh sem si vybrat jaký sem chtěl) a vše v pohodě.Vše co mi slíbyly,jsem si nechal napsat a 20.2.07 jsem odjížděl spokojeně s áček.Při předávání sice chyběli dvě věci(anténa a roleta v kufru),ale řek jsem ,že auto bez toho nepřevezmu tak mi je dali z druhého.Takže ano JÁ JSEM SPOKOJENEJ!

Ono nasadit si růžové bryle a čekat od auta za dvacet tisíc že bude jak nové:D

ano, prave mi potvrzujes, ze skladaji auta jak se da, ta z tveho auta byla pouzita do jineho. Tady si nikdo ruzove bryle nenasazuje, ale znam lidi co do acek vozi sva auta, jediny o co jde je to, rychle se jich zbavit. A pak jsou lidi, kteri je radi kupuji. Jako vzdy a vsude se najdou vyjimky.

Martin 405 chce tady celou dobu řící, že je to vždy na kupujícím zda si to a to auto koupí a pokud si koupí šrot bude to jen jeho vina, že si vybral špatně. Všichni máme volbu výběru a v tomhle segmentu dosti rozsáhlou. Není možné (zejména v tomhle kšeftu) se spoléhat na prodejce, který nás bombarduje a zejména zblbne různymi lákadly v podobě: my jsme nejlepší, tohle máte zadarmo jako bonus, výhodné asistence, záruky apod..

Vím o čem mluvím. Moje první auto nebylo zcela v dobrém stavu a i při koupi jsem počítal s určitými servisními náklady. Ale ono ejhle najednou jsem začal objevovat nové a nové poruchy, začalo se to hromadit a auto jsem musel nakonec dát pryč. A jsem naštvaný na toho, kdo mi auto prodal? Ne nejsem. Byla to moje volba, můj výběr a můžu si za to jen sám a jsem naštvaný jen sám na sebe. Kdykoliv jsem mohl od koupě ustoupit a najít jiné auto.

Nechci tím nikoho obhajovat. Chtěl jsem tím jenom říci, že je potřeba nejdříve hledat chybu u sebe a co zlepšit, aby se toto příště nestalo. To že se všude prodávají auta načinčaná a uvnitř to jsou šroty s tím musíme počítat a dle toho přizpůsobit své jednání. To že tato auto prodávající nabízejí...nedivme se, když je kupujeme.

PS: Když jsem sháněl po Peugeotu nové auto, většina v čem jsem jel byly šroty, které ale byly krásně načinčané. Zajímavé je, že během pár týdnu se prodaly... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konec koncu, acka taky kupuji auta nebo ne? Takze postupovat v principu spatny koupil, spatny prodam je vlastne fajn. Ohledne ty roletky martine, vase odrazeny stitky apod. jsou znamy ve vetsine autorizovanych servisu. Hlavne ze na kazdem druhem aute maji certifikat kvality. Ale lidi jim to porad zerou, a porad a porad. Jak jsem vyse psal, 125 skodovka, vykoupena za 3000, udajne prodavana pod cenou za 19 000, nebo dalsi zkusenost. jako zastupce firmy jsem tam prodaval Audi A4, najeto zdokumentovano 158000 km, 1,8 20V. Vykupni cena nejvyse 65000, jinak mame odjet. Jako firme nam to bylo jedno, ale kdyz jsem pak videl prodejni cenu 115000, tak to 50 tacu vydelek na aute, ktery tam bylo 2 dny a to se vyplati, ne? A ze to auto melo nacate 2 spodni ramena a tlumice, na to jsem jako udajny kupec upozornen nebyl, ale prachy pri vykupu mi za to strhli, takze ackari, s vami ja jasem skoncil - uz davno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

MPavel: no nevim, me porad jeste prijde normalni kupujiciho o pripadnych chybach informovat.

Ale verim, ze kdyz se ztotoznis s principem, ze je vlastne pravo prodejce te okrast, tak mas mnohem spokojenejsi zivot:super

Ano. Normální mi to přijde taky, ale bohužel to tak u všech nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scratchi nechapu kde porad beres to presvedceni ze za vsema temahle odrazenejma stitkama, svarovanejma autama a chybejicima roletkama stojime my.. uvedom si, ze jako firma sme treba patej nebo taky desatej majitel prodavanyho auta.. menit motory nebo skladat auta ze tri casti se vyplati nakymu frantovi garaznikovi, u nas na to neni cas ani lidi.. ale mam takovej dojem, ze tobe muzu vysvetlovat co chci jak chci a stejne si budes myslet svoje.. mas na to pravo

s tou vykupni a prodejni cenou sem to vysvetloval uz pred tim. krom toho kdyz tam nekdo necha skodovku s lpg za 3.000 a proda se za 19.000, tak nechapu co je na tom spatne - firma vydelava. nikdo te nenuti tam to auto za nabidnutou cenu nechat, jak vydis aut mame dost.

zvedak mame, a jestli i pak nezjistis vuli v ramenech, tak si nemas sam kupovat ojety auto.

[upravil dne 22.10.2007 Martin.405]

[upravil dne 22.10.2007 Martin.405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...