Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdy se kupují letní gumy?


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: Mila_S

takže když koupíš teď, tak než ji nasadíš, tak bude min. půl roku, ale spíš rok stará :super

No a když ji koupíš až na jaře, tak bude stejně stárnou v nějakém skladu, kdovíjak uskladněná. Si nevybereš, protože v té akci na jaře budou vyprodávat skladové zásoby z loňska.

[upravil dne 25.10.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy se kupují letní to nevím, ale zimní asi před 14ti dny v Kauflandu v Č.Buděj. byly za 120 Kč. :o:o Měli špatný čárový kódy. Já to mám sice jen z vyprávění ale kamarádky známej prý vyrazil pro 2 gumy a když po něm u kasy chtěli 240Kč tak dojel domů pro dodávku a naložil ji plnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Kdy se kupují letní to nevím, ale zimní asi před 14ti dny v Kauflandu v Č.Buděj. byly za 120 Kč. :o:o Měli špatný čárový kódy. Já to mám sice jen z vyprávění ale kamarádky známej prý vyrazil pro 2 gumy a když po něm u kasy chtěli 240Kč tak dojel domů pro dodávku a naložil ji plnou.

No jen aby nebyly prošlý a po rozbalení z nich nelezli červi :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Tady je vidět kvalita pokladních. To jim mohlo být alespoň trochu podezřelé...

Taky bylo, ale ony nemají cenotvorbu ani označování na starosti - ony jen šmrdlají čárovým kodem přes sklo čtečky (někdy více jindy méně úspěšně) a poté inkasují prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...