Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka 405 MI16


maNkovic

Recommended Posts

hele, ja mam 405-ku2.0 SRI, novej model '95 a spojku mam tvrdou jak beton, vopravdu, kdyz parkuju, tak me boli noha, ze uz to kolikrat nemuz vydrzet ... nemam tam klasicky pleteny lanko, ale umelohmotny lanko, zespoda auta ja tam takovej prapodivnej plastovej kus na bovdenu - takova jako priruba, asi to jde rozpojit, ale zatim sem neprisel na to, jak to udelat ... promazaval sem to jak to slo - nic nepomohlo, furt je to tvrdy, v zivote videl auto s tvrdsi spojkou, blbe se s tim rozdizi, protoze je to az tak trdy, ze to ani nejde plynule poustet ...hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hribe

hele, ja mam 405-ku2.0 SRI, novej model '95 a spojku mam tvrdou jak beton, vopravdu, kdyz parkuju, tak me boli noha, ze uz to kolikrat nemuz vydrzet ... nemam tam klasicky pleteny lanko, ale umelohmotny lanko, zespoda auta ja tam takovej prapodivnej plastovej kus na bovdenu - takova jako priruba, asi to jde rozpojit, ale zatim sem neprisel na to, jak to udelat ... promazaval sem to jak to slo - nic nepomohlo, furt je to tvrdy, v zivote videl auto s tvrdsi spojkou, blbe se s tim rozdizi, protoze je to az tak trdy, ze to ani nejde plynule poustet ...hribe ;)

No čéče měl jsem to taky tvrdý jako beton, brali mi občas při parkování křeče do chodidla... i Wartburg má měkkčí spojku... no a až mi rupl ten plast u pedálu, takže odtah do servisu a jak se v tom kluci štourali a trošku to seřídili, tak už to je lepší... stejný jako to má v 405 brácha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hribe

co si s tim teda nakonec udelal, ze uz je to lepsi ??? stacilo promazat, nebo si to nekde povolil ??? dik za odp., pekenej vikend vsem .... hribe ;)

no tak som to povolil je tam 12 matica je to pod drziakom na baterku neviem:myslim ci je to tak vsade ale najprv som povolil 10 maticu a potom tu 12 obydve boli spolu na jednom zavite lanko som povolil asi o 1.5 cm a je to fakt rozdiel zabralo to asi 20 min prace ale stoji to za to :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...