Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka


saroskaluksa

Recommended Posts

omlouvám se jestli se to tu již probíralo, ale chci se optat.. mám 406 2,0hdi 110k 2001rok a najeto 185tis. km.. auto mám od 5tis km.. přitáhl sem si ho z Francie, ale k dotazu.. prokluzuje mi spojka a chci se zeptat, jaký rozdíl je mezi opravnou sadou Luk a Valeo premium.. a jestli tam jdou oba.. díky moc :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: saroskaluksa

omlouvám se jestli se to tu již probíralo, ale chci se optat.. mám 406 2,0hdi 110k 2001rok a najeto 185tis. km.. auto mám od 5tis km.. přitáhl sem si ho z Francie, ale k dotazu.. prokluzuje mi spojka a chci se zeptat, jaký rozdíl je mezi opravnou sadou Luk a Valeo premium.. a jestli tam jdou oba.. díky moc :mad:

mám výmenu za sebou tento rok, nakoniec som si zohnal origo z iního modelu po búračke, ale ložisko som dával nové. Takže pritláčak ak spojka z iného auta.

Zatiaľ okej.

Mne doporučovali Luk, že sú to Nemci, Valeo je skoro origo, to už vieš asi.

A dodávam, ze na obrázku čo pridávam, som musel meniť aj tento valček či čo to bolo, stálo to 1000SK.

post-0-14109596762993_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně je rozdíl v setrváku, LUK znamená odpružený, lamela pevná (originální řešení), Valeo aby zlevnilo díl, udělalo klasickou sadu -. odpružená lamela, setrvák pevný a rozdíl je cca 10 tKč. u Vašendy ti řeknou praktické zkušenosti, resp. montují podle mě už jenom tu levnější verzi, on ten setrvák je fakt průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...