Sign in to follow this  
Followers 0
saroskaluksa

spojka

11 posts in this topic

omlouvám se jestli se to tu již probíralo, ale chci se optat.. mám 406 2,0hdi 110k 2001rok a najeto 185tis. km.. auto mám od 5tis km.. přitáhl sem si ho z Francie, ale k dotazu.. prokluzuje mi spojka a chci se zeptat, jaký rozdíl je mezi opravnou sadou Luk a Valeo premium.. a jestli tam jdou oba.. díky moc :mad:

rozdil je v prumeru lamely , pozor akorad na určeni pro rok vyroby , ale šel bych do valea , je to jistota.

Původně zaslal: saroskaluksa

omlouvám se jestli se to tu již probíralo, ale chci se optat.. mám 406 2,0hdi 110k 2001rok a najeto 185tis. km.. auto mám od 5tis km.. přitáhl sem si ho z Francie, ale k dotazu.. prokluzuje mi spojka a chci se zeptat, jaký rozdíl je mezi opravnou sadou Luk a Valeo premium.. a jestli tam jdou oba.. díky moc :mad:

mám výmenu za sebou tento rok, nakoniec som si zohnal origo z iního modelu po búračke, ale ložisko som dával nové. Takže pritláčak ak spojka z iného auta.

Zatiaľ okej.

Mne doporučovali Luk, že sú to Nemci, Valeo je skoro origo, to už vieš asi.

A dodávam, ze na obrázku čo pridávam, som musel meniť aj tento valček či čo to bolo, stálo to 1000SK.

post-0-14109596762993_thumb.jpg

No hlavně je rozdíl v setrváku, LUK znamená odpružený, lamela pevná (originální řešení), Valeo aby zlevnilo díl, udělalo klasickou sadu -. odpružená lamela, setrvák pevný a rozdíl je cca 10 tKč. u Vašendy ti řeknou praktické zkušenosti, resp. montují podle mě už jenom tu levnější verzi, on ten setrvák je fakt průser.

tak že tam dát ten Luk a prdět na to? mě jde jen o to, aby to dělalo co mělo a nehaprovalo to.. jinak děkuji za rady!

Původně zaslal: Rebik

Naopak, dát tam Valeo náhradu, ušetřit a prdět na to!

přesně tak.:super

Původně zaslal: pavel626

a co spojka od AXO máte zkušenost??

tak to pocujem prvýkrát, teda nie počujem ale vidím.:D:D