Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vybíjení baterie


Miku

Recommended Posts

Tak jsem byl nucen řešit zajímavou věc.Nějakou dobu jsem pozoroval,že ranní starty nejsou v pořádku (ukazovalo to na slabou baterií),ale po ujetí pár km a následné starty byly OK.

Tak jsem proměřil dobíjení auta-OK i při zapnutí všech spotřebičů (a že jich tam mám :D) až jsem změřil proudový odběr při vypnutém klíči a tady mi to ukázalo 0,38 A což je špatné,takže rychlý výpočet a věděl jsem,že to dělá 5 W což ukazovalo na nějakou žárovičku a byla to osvětlení kufru - špatný spínač :grr pri zavřeném kufru svítilo :grr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

Tak jsem byl nucen řešit zajímavou věc.Nějakou dobu jsem pozoroval,že ranní starty nejsou v pořádku (ukazovalo to na slabou baterií),ale po ujetí pár km a následné starty byly OK.

Tak jsem proměřil dobíjení auta-OK i při zapnutí všech spotřebičů (a že jich tam mám :D) až jsem změřil proudový odběr při vypnutém klíči a tady mi to ukázalo 0,38 A což je špatné,takže rychlý výpočet a věděl jsem,že to dělá 5 W což ukazovalo na nějakou žárovičku a byla to osvětlení kufru - špatný spínač :grr pri zavřeném kufru svítilo :grr.

to máš dobré, že len to svetlo, mne to robí buď centrál alebo niektorý zo zámkov auta. Ide to cez poistku subfázového rozhrania, takže som nahratý, čo to presne robí.

Ale teraz na jeseň už to takto nerobí ako predtým, vtedy som mával odber 0,28A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...