Petr 406 red

13. Plzeňský sraz u normy 26.10.07 nebo 2.11.07

13. Plzeňský sraz u normy 26.10.07 nebo 2.11.07  

1. 1. 13. Plzeňský sraz u normy 26.10.07 nebo 2.11.07

Please sign in or register to vote in this poll.

39 posts in this topic

Tak už pomalu, ale jistě začíná zima tak jsem se rozhodly udělat poslední sraz před zimu.

Doufáme že nám vyjde alespoň nějaké pěkné počasí.

Dám Vám na výběr dva datumy aby se nás sešlo co nejvíc.

Nazdárek PŘÁTELÉ::super

Nejsem tu dlouho a poslední sraz mi nevyšel z časových důvodů ale nyní tam nesmím chybět:super , podřídím se oboum termínům::mrk

PEPAN:roker

V Plzni sem už dlouho nebyl, možná bych se zajel podívat. Víc by mi seděl pátek 2.11., ale koukám že to spíš vypadá na 26. Tak uvidíme, třeba by vyšlo i to, záleží jak bude práce...

Původně zaslal: MirasCC

V Plzni sem už dlouho nebyl, možná bych se zajel podívat. Víc by mi seděl pátek 2.11., ale koukám že to spíš vypadá na 26. Tak uvidíme, třeba by vyšlo i to, záleží jak bude práce...

Super, snad se Ti to bude hodit i toho 26.

Původně zaslal: Petr 406 red

Super, snad se Ti to bude hodit i toho 26.

Uvidíme, zatím totiž vůbec netuším, co mě v pátek čeká. Momentálně tam mám volno, ale nepředpokládám že tomu tak zůstane, potom záleží kde budu a jak dlouho tam budu.

no pokud to bude v odpoledních hodinách tak by to neměl být problém. v noci to v pátek bude trošku špatné ale budu se snažit určitě zajet!!!! Jinak díky za pozvání :super

Původně zaslal: stalmik

no pokud to bude v odpoledních hodinách tak by to neměl být problém. v noci to v pátek bude trošku špatné ale budu se snažit určitě zajet!!!! Jinak díky za pozvání :super

Sraz bude od 17 hodin. Tak snad dorazíš.

Jinak nejezdíš náhodou často v Rokycanech ???

Rád přijedu, ale vzhledem k vývoji počasí a nevím zda mi to vyjde. V našem malém pneuservisu se rozpoutalo něco strašného.:aut

jo dik uvidim jak to vyjde :myslimje toho moc ale nemam to tak daleko!ted sem byl v Praze na vystavisti..docela dobry ale mala ucast:papa

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: stalmik

Sraz bude od 17 hodin. Tak snad dorazíš.

Jinak nejezdíš náhodou často v Rokycanech ???

No viděl jsem tě teď v pátek v Rokycanech.. Často nejezdim, ael sem tam ano ;) Jinak pokud nebudu v práci tak alespoň na hodinku dvě dorazím ;) (teda pokud nebudu v první práci.. pak od osmi mam druhou :aut)

Zdravim... Určitě když mi to vyjde tak bych se zastavil! V kolik hodin je sraz? Jestli bude kolem tý 17:00 hod tak to bych měl stíhat... Díky! :papa

[upravil dne 22/10/07 tommik]

Hlasoval jsem pro 26.10. ale 100% svoji účast potvrdit zatím nemůžu, pokusím se to stihnout. Ale toho 2.11. už teď vím, že moct nebudu.

No a pokud by to bylo tento pátek, tak je pravděpodobnost, že budou ještě letní pneu na alu kolech :D, ale dýl už to asi zdržovat nebudu a obuju na plechy se zimníma. Teploty pokročily blíže k nule, autem jezdím docela často, tak proč zahálet a riskovat. Tak zatím :papa

[upravil dne 22/10/07 Hhonza]

Původně zaslal: tommik

Zdravim... Určitě když mi to vyjde tak bych se zastavil! V kolik hodin je sraz? Jestli bude kolem tý 17:00 hod tak to bych měl stíhat... Díky! :papa

[upravil dne 22/10/07 tommik]

Ano sraz bude zase od 17 hodin. :super

Už se mi páteční (26) program začíná pomalu rýsovat, vypadá to, že bych měl celkem bez problémů stíhat. Takže se mnou celkem asi počítejte :papa

Btw: Hoďte prosím mapu kde to tam přesně je. Zjistil sem že někde u Kauflandu, ale nejlíp když to uvidím na obrázku :D