Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy s otačkamy P 306


Guest LamB

Recommended Posts

Zdravím, mám P 306, měl jsem problém s otáčkami, když auto bylo studený při přeřazování (sešlápnutí spojky) mě otačky nespadly na volnobjech, auto sem vytočil na 2-ku na 3000 otáček sešlápl spojku a pořád se to drželo na 3000 když bylo venku pod nulou tak se někdy i otáčky ješte i zvedly. Takhle to dělalo při přeřazování jakých koliv stupňů, po zahřátí bylo vše ok.

Byl sem se ptát do 2 servisů a tam mě řekli že je to krokový motorek oprava cca 6000 + práce, dal jsem to tedy kamarádovi ten to zavezl ke známýmu a ten řekl že je to taky krokáč. Nechal jsem si ho u něj teda vyměnit za 3500 kč (proto sem to dal tomu kámošovi) řekl že se to zlepšilo.

Teď jsem to jel projet a nezlepšilo :( otačky sice jdou dolů ale pořád pomalu občas se drží na 2500 otáčkách, dokonce sem zjistil, že auto ani nezdechne. Nechal jsem ho jet po rovince na 2-ku bez plynu a auto si to vesele na 1000 otacek sunulo vpřed dokonce překonalo i kopečky, takhle sem ujel cca 1,5 km než sem se nasral trochu zabrzdil a motor po chvilce zdechnul (mno do kolony dobrý ale celkem mě to vadí )

Nevíte čím to ještě může bejt???

[upravil dne 20.10.2007 LamB]

[upravil dne 20.10.2007 LamB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...