Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

hudba do 406


georg

Recommended Posts

Vanoce se blizi, s nima i premie ke konci roku, takze bych rad upgradoval hudbu v pegine. Poradite mi prosim nekdo, aby to nebylo moc drahy a dobre hralo? Nepotrebuju, aby mi pri basech \"hopsalo\" auto, ale spis o kvalitni poslech. Radio mozna necham, mozna vymenim - podle velikosti odmen. Jinak vsechno ven. takze bych potreboval poradit slusny 16-tky, komponenty, repro dozadu, asi zesik. Sub?

DEkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje doporuceni :-))

Predek: Helix HXS 236 G nebo Helix blue 62 (kompa 160 mm)

Zadek: Helix HXS 169 (ovaly 16x9\")

Zesilovac: JBL GTO 6000 (4x50 + 2x75)

Subwoofer: JBL CB300e - je to bandpass, coz je podle mojeho mineni do sedanu vhodnejsi.

Asi takhle bych si auticko vybavil ja :-)

[Editován dne 30/10/03 Masinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helix je hodne muziky za velice slusnej peniz. Jinak zesik bych bral od jine znacky, JBL je dost drahy zesak. Koukni na http://www.autohifi.cz kluci jako Alda, LadaN nebo Erix7 a mnoho dalsich jsou schopny dodat. I ty helixy koupis tam. Ja mam vepredu origo :( v plate Magnat Bull Power 693 a Bandpass Hertz HBX25 (kopii). Napajim to zesikem Magnat clasic gladiator. Dopredu planuju ty taky Helixy jako Masinka nebo Magnat. Kdyztak koukni na adresu pod prispefkem (106ka.wz.cz) na fotecky tech repro

[Editován dne 31/10/03 Smrada]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se musi nechat, ze si ho koupil pekne. Cenu jsem odhadoval. JBL je celkem draha zalezitost odhadoval jsem 12L. Taky potrebuju novy zesilovac. Bud dvoukanal do mustku nebo 5k, ale musi mit 200 w rms na paty kanal a to se jentak neda sehnat za penize jako tedle JBL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedoslo k omylu, ten zesilovac ani subwoofer nemam, zatim mam jenom repraky vepredu a v platu

Ten zesik a subik je muj sen az budu mit doopravdy zbytecnejch 12000, coz se v nejblizsi dobe konat nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Georgu ty jsi ty zadni repra dal na plato,rezonuje nebo ne,stačí to originám,budu na svou 406 davat na orig.plato helix blue 6 a nevim jestli budu muset menit plato nebo ho vyztuzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel ve 406ce dobrou muziku :). Vpredu komponenty R&F, vzadu ovaly Kenwood, dva zesiky, woofer a kapacitor. Bylo to delany na kvalitni poslech, zadna diskoteka. Samozrejme pokud byla dobra hudba a clovek mel naladu, kufr dunel solidne :).

Vetsinu toho jsem prodal, ted mi zbyl jen 4-kanal zesik, co mi honil repro - Infinity RA5004 (4x 50W RMS, max 450W). Novej stal 11.000, ted je za 5.000, kdybys potreboval ;-).

Pak taky kapacitor (1F-18V) za 1.500 a hlavne .. mam kabelaz - komplet rozvody na 406ku z myho auta (Zealum kabely, ATC, pojistka atd.) .. mozna bys to upotrebil .. za 2.500 .. :).

Fotky audia za dob jeho nejlepsi kondice muzu poslat na mejl na request :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5M: moje 406 je momentalne v dost spatnem stavu po bouracce.. Zvazuju, jestli ji opravit, nebo sebrat penize od pojistovny neco pridat a koupit jinou.. Instalaci muziky jsem mel v planu na prosinec - leden, ale ted jsem rad, ze jsem to nestihl.

Co se tyka rezonaci, tak u znameho, ktery ma v plate nejake ovaly od Blaupunktu to bylo OK bez vyztuh.. Otazka je, co by to delalo kdybys to poradne \"vorostoval\".. :)

DD: jestli v dohledne dobe dam dohromady auto a budes jeste neco mit (zesik, kap atd) tak se ti ozvu.. Neco se urcite hodit bude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt!

!! georg, vra? peníze, které dlužíš!!

(Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...