Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhrievanie sedačiek - skúsenosti


matony

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fusion

A mě to kupodivuvu v žádným autě nikdy nechybělo....

Mně taky ne, dokud jsem to nevyzkoušel. I když se to zapíná jen na první chvilku.

Jo jen nachvilku , než ti začne hořet prdel, ja to měl v 309 a max spokojenost , sem to koupil myslim v Penny za 199,- jen ta regulace tomu chyběla :D. ale sloužilo to a abych řekl přavdu tak pokoukavam jestli na to zas narazim takk to vemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhřívané potahy z hypernovy, tesca a pod zhruba do 3OO Kč jsem měl celkem třikrát (jednou jsem to koupil a dvakrát dostal) , ani jednou nevydržely přes zimu :mad:

viděl jsem na conradu a možná jsou i jinde vyhřívané něco jako "desky" co se dají namontovat pod origo polstrování - pokud není lepené - má s tím někdo zkušenosti? :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fusion

A mě to kupodivuvu v žádným autě nikdy nechybělo....

Mně taky ne, dokud jsem to nevyzkoušel. I když se to zapíná jen na první chvilku.

Jo jen nachvilku , než ti začne hořet prdel, ja to měl v 309 a max spokojenost , sem to koupil myslim v Penny za 199,- jen ta regulace tomu chyběla :D. ale sloužilo to a abych řekl přavdu tak pokoukavam jestli na to zas narazim takk to vemu.

Já loni narazil na dobrej typ. tak jsme vzal zásobu, jinak míval jsem to puštěné vždycky tak 5 - 10 minut, víc ne, ono to stejně bylo jen jako doplněk nezávislého topení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som asi narazil na zle kusy alebo co.mne prvy vydrzal 2 tyzdne a dal som to reklamovat.dali mi druhy a ten skoncil za tyzden, tak som to z auta vyhodil a take veci uz do mojho auta nesmu.

zapinal som to max. na 5 min aby sa drot neprehrial a neprerusil sa.ale mam pocit ze to nikdy sedadlo dobre neobopne a krcilo sa to stale na prelome sedacky a tam to urcite prasklo.mozno su lepsie typy tak nechcem nikoho odradzat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendym

vyhřívané potahy z hypernovy, tesca a pod zhruba do 3OO Kč jsem měl celkem třikrát (jednou jsem to koupil a dvakrát dostal) , ani jednou nevydržely přes zimu :mad:

viděl jsem na conradu a možná jsou i jinde vyhřívané něco jako "desky" co se dají namontovat pod origo polstrování - pokud není lepené - má s tím někdo zkušenosti? :roker

http://www.conrad.cz/Search.asp?OrderNumber=+Obj.+%E8%EDslo&EXPS=vyh%F8%EDv%E1n%ED&x=0&y=0

případně zda někdo nemá zkušenost tady s tímhle ventilátorkem

http://www.conrad.cz/automobilovy-topny-ventilator-12-v-150-w+dp61078/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topnej ventilátor 150W apod je nebetyčná krávovina, na to, aby měl v autě nějakej smysl, by musel mít výkon desetinásobný. Kolik si asi tak myslíte, že má výkon radiátor topení, co normálně v autě máte? V katalogu dílů je to občas uvedeno, tak se pokochejte... Otázka za jak dlouho to začne topit je mimo mísu - smysluplně NIKDY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...