Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALU kola 2.0 HDI


ellesar

Recommended Posts

Teď jsem našel toto, je to z www.alu-kola.elektrony.cz

Info o použití kol

Nelze použít menší velikost kol, než je v originální výbavě vozu nebo v návodu k vozidlu. Při koupi 16\" elektronů na verzi s motorem HDi nás prosím kontaktujte. Na silnější verze nelze použít kola s límcem kvůli nedostatku místa pro brzdič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar ráfika máš predpísaný označenie \"J\" a tie vyvažovacie olovká tomu nezavadzajú.

Nepotrebuješ žiadne podložky, originál certifikované sú poriadne drahé a s obyčajnými nemusíš prejsť cez STK alebo ťa zelený potentujú. Stačí dať menšie \"ET\" a vysunie ti kolesá smerom von a nezavadzajú tým brzdovým strmeňom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnul bych to asi takto: pokud jsou ať litá, nebo plechová kola pro určitý model schválena a použita originální, tak není problém. Pokud chce někdo použít jiná, byť stejné specifikace, musí to vyzkoušet, protože každý výrobce má na svých kolech jiné prostorové uspořádání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HonzaZ : Asi tak.

Jelikož jsem koupil kola i s pneu za velice příznivou cenu a teprve potom zjistil, že je problém,vyřešil jsem to podložkama a jsem v poho.Bylo to pro mě pohodlnější a hlavně rychlejší, než kola prodávat a kupovat jiný.

[upravil dne 12/2/10 pkr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnul si to správne, ale predsa odporúčam vopred vyskúšať aj disky zo schváleným označením ,leto tie čo som chcel pôvodne mali parametre schválené a zapísané v technickom preukaze.

PS: Vyskúšajte ich ešte pred obutím, po obutí a následnom vizutí gúm vám ich nevymenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kupoval 16\'\' presne podľa TP na moje auto, bol som ale vopred dohodnutý s predajcom, že ak disky nesadnú môžem ich vrátiť. Samozrejme som to musel najskôr vyskúšať bez pneu a skrutiek. U 16\'\' je niekoľko problematických miest, ktoré vadia aj keď sú disky podľa TP. Ja som našťastie nemal ani s jedným. Predný strmeň, hore vyznačená časť, predný strmeň tie výstupky a predný a zadný strmeň hlavné teleso - to vadí pri nevhodnom nalepení závaží. Ja som musel ďať prelepovať závažia. Na tých problematických miestach sú doslova milimetrové vzdialenosti odhadom tak 2-3mm. Ako vidíte ja mám dokonca kolesá s límcom, podľa všetkých zákonov by sa tam nemali dať dať, ale sú tam.

[upravil dne 13.2.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na zimu mám nějaký CMS 16. Myslím, že to budou možná tyhle:

http://www.extrapneu.cz/zbozi/CMS-C1-6-5x16-40-5-108-stribrny/p-18108/

Ale jistě to nevím, byly už při koupi k autu. Možná že teď už je to nějaká jiná verze, ale vypadají stejně.

Ale hlavní je že i s vnitřníma nalepovacíma závažíčkama na 2,0HDI sedí v pohodě. Mezi závažím a třmenem asi 1mm:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...