Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALU kola 2.0 HDI


ellesar

Recommended Posts

Ahoj lidi, mam velky problem. Potrebuju litaky na zimu a zjistil jsem ze snad zadne nepasuji na moje auto :(

Je to vse kvuli brzdicim na prednich kolech, vedel jsem o tom ze tam tady tento proble je, ale netusil jsem ze jsou snad jen jedny jediny kola co na to pasuji.

A tak se ptam tady, nevite, nemate, netusite nekdo jaky na to jeste jdou nazout? Problem se tyka jen 16-ti palcových kol. Jinak je to OK.

Mozna by stacilo kdyby jste nekdo vedel jaky je presny rozmer tech brzdicu, pak by to bylo jen o mereni.

Prosim o radu a jsem za kazdou vdecen

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

ellesar zo 16\" kolesami nemám skúsenosti, ja mám 17\" na zimu origo Peugeot. Kupoval som na leto 17\" podľa TP a tie čo som si vybral mi nepasovali práve kvôli brzdovým strmeňom a napokon sme dospeli záveru že namiesto 7J 17\" 5x108 ET48 sme napasovali 7J 17\" 5x108 ET38 a sadli ako uliate.

Tu je foto.

[upravil dne 12/2/10 Judes]

[upravil dne 12/2/10 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je na předních třemech výše označená část, 16ctku tam nedáš.Kolo se o to opře a nejde s ním otočit.To je zase moje zkušenost z praxe.Jinak jsem to četl i v nějakých materiálech na netu.Snad si vzpomenu kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehádám sa u mňa bol ten problém na predných strmeňoch. Zo skúsenosti toho predajcu, kde som disky kupoval vyplývalo že toto je problém na všetkých 407 s týmito brzdami. Predtým ako som tam prišiel, tam mal už 407-dmu a ten istý problém.

Konkrétne to boli tieto disky čo som chcel ja a boli 17\".

[upravil dne 12/2/10 Judes]

[upravil dne 12/2/10 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jste to zkoušeli na přední nápravě, zkusili jste to také na zadní? Všeobecně je u 407my problém se 16\" litými disky. Je jich poměrně málo, které jdou použít. Třeba u 2.0 litru benzín jsou ještě větší kotouče vepředu a tam určitě nepůjdou 16ky.

[upravil dne 12/2/10 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na zimu plechy 16.Nejdřív jsem je dal na zadek, žádný problém.Potom sem šel na předek, dotáhnul kolo a nešlo s ním otočit.Musel jsem to shodit dolů a dát zpět letní.

Koupil jsem podložky 15mm a je to v cajku.Teď tak jezdím třetí zimu a naprostá pohoda.

Samo píšu o ET 44, které mám psané v techničáku.

[upravil dne 12/2/10 pkr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám plechy z Volva, které mají ET 43.Což není žádný velký rozdíl.A v techničáku mám jako hlavní rozměr 205/60 R16 ET 44 a v dalších záznamech jako alternativu 215/55 R17 ET 48.

17tky jsem měl na autě a 16tky jsem koupil s tím, že tam musí jít, když jsou v TP napsaný.A byl problém.

[upravil dne 12/2/10 pkr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...