svanovsky

Sklápění pravého zrcátka při couvání

6 posts in this topic

Ahoj,

někde na internetu jsem se včera doklikal k informaci, že by snad měly lépe vybavené modely disponovat funkcí sklápění pravého zrcátka při couvání.

Nemyslí se klasické přiklopení zrcátka k autu, tak jako když zamknu auto, ale o jeho částečné natočení při zařazení zpátečky tak, aby lépe ukazovalo situaci za vozem - lépe pro couvání :myslim

Může mi prosím někdo toto potvrdit, nebo vyvrátit ?? Mě to tedy na 90% nic podobného nedělá. Měly by to prý snad mít i novější verze C5 - ještě před faceliftem.

OK, ale je to nějak omezeno podle modelu, nebo výbavi, nebo podle něčeho jiného ??

Jak to jde otestovat, jestli to vůbec jde ??

Mám pocit, že jsem v manuálu žádnou podobnou zmínku nenašel.

Na 607 se mi zrcatko pri couvani sklapi. Je potreba nejdrive vyhodit blinkr smerem, kterym budete couvat, pote se zrcatko na dane strane sklopi. 307 mi to nedela. Mam verzi z poslednich mesicu pred faceliftem v plne vybave.

[upravil dne 19.10.2007 martin1]

Někde tady na dikusi se psalo, že to umí některé modely 407. O 307 nebyla řeč a v manuálu jsem to taky neviděl. Podle mě to na 307 nefunguje.

Dneska jsem to zkousel a myslim, ze to na 307 skutecne nejde. Aspon ja mam pouze sklopeni zrcatek po zamknuti auta.