Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

magická koule - hodně zajimavé


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Nic zajímavého na tom není. Výsledek té početní operace, kterou tam uvádějí, bude vždy číslo, které je násobkem čísla 9. A u násobků tohoto čísla je vždy stejný symbol. ;)

takže to oslní jen takové blbce jako jsem já jo?:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kurt

Nic zajímavého na tom není. Výsledek té početní operace, kterou tam uvádějí, bude vždy číslo, které je násobkem čísla 9. A u násobků tohoto čísla je vždy stejný symbol. ;)

takže to oslní jen takové blbce jako jsem já jo?:D
No Aka má kouli doma, tak tu to rozhodně nerozhodí, mě to donutilo počítat ale pak mě napadlo se podívat jestli náhodou neodpověděl Kurt kterej to na 100% ví a ono BINGO a vím to zadarmo:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

já mám po včerejšku kouli místo hlavy :nevim

Pokud by se ti v "kouli" - kebuli (budce) zdálo vo ňákých číslech - dej vědět - dám si SPORTKU - jednou jsem takhle po "těžké mrtvici" dostal vod těch podvodníků cca 700,- korun českejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak todle sem už viděl,je to zajímavý,ale nijak mě to neuchvátilo.Spíš by mě zajímalo,jak to udělali,že to ukáže na co koukáš.

Nebo,že by jenom sugesce?Eště chvilku na to budu čumět a usnu u toho a zaspim jít do práce na 13hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak todle sem už viděl,je to zajímavý,ale nijak mě to neuchvátilo.Spíš by mě zajímalo,jak to udělali,že to ukáže na co koukáš.

:D Dobrý, přečti si můj první příspěvek v tomhle tématu a budeš vědět "jak to udělali,že to ukáže na co koukáš".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak todle sem už viděl,je to zajímavý,ale nijak mě to neuchvátilo.Spíš by mě zajímalo,jak to udělali,že to ukáže na co koukáš.

:D Dobrý, přečti si můj první příspěvek v tomhle tématu a budeš vědět "jak to udělali,že to ukáže na co koukáš".

Stejne nechapu, vzdyt je to pokazdy jiny symbol prece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Stejne nechapu, vzdyt je to pokazdy jiny symbol prece

Takže zopakuji to nejdůležitější:

Výsledek té početní operace, kterou tam uvádějí, bude vždy číslo, které je násobkem čísla 9.

Chápeme? Ať si vybereš jakékoliv nabízené dvojčíslí, když s ním provedeš početní operaci, která je v zadání, vyjde vždy násobek čísla devět - nebo devítka samotná.

Např:

85 - 13 = 72

48 - 12 = 36

21 - 3 = 18 atd.

Takže stačí dát stejný symbol k násobkům devítky (a račte si povšimnouti, že 9, 18, 27, 36,.... mají skutečně stejný symbol). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: MatrixChose

Stejne nechapu, vzdyt je to pokazdy jiny symbol prece

Takže zopakuji to nejdůležitější:

Výsledek té početní operace, kterou tam uvádějí, bude vždy číslo, které je násobkem čísla 9.

Chápeme? Ať si vybereš jakékoliv nabízené dvojčíslí, když s ním provedeš početní operaci, která je v zadání, vyjde vždy násobek čísla devět - nebo devítka samotná.

Např:

85 - 13 = 72

48 - 12 = 36

21 - 3 = 18 atd.

Takže stačí dát stejný symbol k násobkům devítky (a račte si povšimnouti, že 9, 18, 27, 36,.... mají skutečně stejný symbol). ;)

Jo, jde o to, ze az ted jsem si vsiml, ze pokazdy ma ten nasobek jinej symbol, v tom to je :D:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...