Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

UPGRADE 307


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

Původně zaslal: tanagy

Já že bude upgrade z 307 na 308 zdarma :mrk:mrk

Dojedeš s dosluhující 307mou a "jen tak pro zachování dobrých vztahů s firmou Peugeot" dostaneš 308 mičku. To by byl panečku přístup

To by špatný nebylo, ale pro mě asi jo, protože 308 SW zatím není v prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

no nevím, ale na CZ stránkách jsem nic takového nenašel. Pokud má ale někdo odkaz, tak prosím o zaslání.

Jak je to v případě, že jsem druhý majitel a první koupil auto v ČR a má komplet všechny servisky ??

Mám se někde přihlásit, že dané vozidlo změnilo majitele ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bladerunner

tiež mi prišli poštou informácie o tejto akcii. myslím si, že je to klasická zvolávačka asi ohľadom ABS, len aby to tak nevyzeralo, tak to marketingovo upravili a máme akciu UPGRADE 307 :myslim ale 308 by som išiel otestovať

To těžko. U svolávačky je oboustrannej zájem, aby se na ni dostavili všichni. Kdežto todle je klasická akce "kdo chce". Navíc ti nikdo nemůže dělat na autě něco jinýho, než co ti řekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možný taky je, že účást na té původní svolávačce byla na Slovensku nízká, tak tam chcou tímto způsobem dotáhnout další lidi. Svolávačka vyhlášená je, takže vyhlašovat ju podruhé je blbost. Prohlídnou ti auto a při té příležitosti se podívají, estlis byl na svolávačce nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...