PEUGEOTIK307

UPGRADE 307

28 posts in this topic

tiež mi prišli poštou informácie o tejto akcii. myslím si, že je to klasická zvolávačka asi ohľadom ABS, len aby to tak nevyzeralo, tak to marketingovo upravili a máme akciu UPGRADE 307 :myslim ale 308 by som išiel otestovať

Já že bude upgrade z 307 na 308 zdarma :mrk:mrk

Dojedeš s dosluhující 307mou a "jen tak pro zachování dobrých vztahů s firmou Peugeot" dostaneš 308 mičku. To by byl panečku přístup

Původně zaslal: tanagy

Dojedeš s dosluhující 307mou a "jen tak pro zachování dobrých vztahů s firmou Peugeot" dostaneš 308 mičku. To by byl panečku přístup

To by špatný nebylo, ale pro mě asi jo, protože 308 SW zatím není v prodeji.

Ahoj,

no nevím, ale na CZ stránkách jsem nic takového nenašel. Pokud má ale někdo odkaz, tak prosím o zaslání.

Jak je to v případě, že jsem druhý majitel a první koupil auto v ČR a má komplet všechny servisky ??

Mám se někde přihlásit, že dané vozidlo změnilo majitele ??

Původně zaslal: bladerunner

tiež mi prišli poštou informácie o tejto akcii. myslím si, že je to klasická zvolávačka asi ohľadom ABS, len aby to tak nevyzeralo, tak to marketingovo upravili a máme akciu UPGRADE 307 :myslim ale 308 by som išiel otestovať

To těžko. U svolávačky je oboustrannej zájem, aby se na ni dostavili všichni. Kdežto todle je klasická akce "kdo chce". Navíc ti nikdo nemůže dělat na autě něco jinýho, než co ti řekne.

a čo myslíš, že je nadštandardná kontrola ABS a ESP. podľa mňa zvolávačka ohľadom ABS, ktorá sa mi zdá, že, už raz bola a teraz ju opakujú, ale robia to rafinovanejším spôsobom:D

[upravil dne 19/10/2007 bladerunner]

Nevím. Akorát znovu opakuju, zájmem jak výrobce, tak zákazníků je, aby se na svolávačku dostavili VŠICHNI. Kolik lidí dojede na takovou marketingovou akci? Jestli 5 %, tak to bude moc. Navíc, pokud vím, tak takovou "svolávačku" vyhlásili akorát na Slovensku.

:myslim v tých informáciách čo došli poštou je uvedené, že ešte pošlú ďalší list, kde bude podrobne vysvetlené o čo sa jedná - takže potom uvidíme, čo majú za lubom:mrk

Možný taky je, že účást na té původní svolávačce byla na Slovensku nízká, tak tam chcou tímto způsobem dotáhnout další lidi. Svolávačka vyhlášená je, takže vyhlašovat ju podruhé je blbost. Prohlídnou ti auto a při té příležitosti se podívají, estlis byl na svolávačce nebo ne.

Původně zaslal: tanagy

vyber si farbu aku chces :D:D:D

Najviac by ma zujímalo, odkiaľ zohnali moju adresu, keď som druhý majiteľ a v servise som s ním nebol:myslim

hm:D

oni maju v kazdej 307 GPS modul a odposluch, aby ked sa samovznietila tak ju rychlo odpratali pred prichodom medii :aut:aut:aut

Původně zaslal: JarinoRS

oni maju v kazdej 307 GPS modul a odposluch, aby ked sa samovznietila tak ju rychlo odpratali pred prichodom medii :aut:aut:aut

Integrovanou GPS i mikrofon s GSM modulem tam opravdu mam .... :roll

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Najviac by ma zujímalo, odkiaľ zohnali moju adresu, keď som druhý majiteľ a v servise som s ním nebol:myslim

hm:D

Asi existuje niečo ako registrácia vozidiel na polícií.Odtiaľ to maju určite.Tak mi to povedali v Peugeote.