Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Popisovač pneumatik


Ivouš

Recommended Posts

zdarec je to taková maličkost.Koupil jsem si bílý popisovač pneumatik a chci se zeptat na pár věcí:jak dlouho vydrží ta barva na pneu,před natřením jestli musím nějak to natírané místo nebo spíš něčím umýt nebo stačí jenom vodou aby ta fixa nebyla černá?Dík nemám s tím žádnou zkušenost.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

nepiš s tím po blátě a špíně , barva vydrží víc než si myslíš , tak piš zevnitř gum a moc nefantazíruj. stačí obligátní PP , PL, ZP , ZL.

a ty už nepij :bojim

myslim že o popis polohy gum mu nejde:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

nepiš s tím po blátě a špíně , barva vydrží víc než si myslíš , tak piš zevnitř gum a moc nefantazíruj. stačí obligátní PP , PL, ZP , ZL.

a ty už nepij :bojim

myslim že o popis polohy gum mu nejde:D:D:D

aha, myslíš že jde o to vybarvit to GOOD YEAR ULTRA EAGLE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

nepiš s tím po blátě a špíně , barva vydrží víc než si myslíš , tak piš zevnitř gum a moc nefantazíruj. stačí obligátní PP , PL, ZP , ZL.

a ty už nepij :bojim

myslim že o popis polohy gum mu nejde:D:D:D

aha, myslíš že jde o to vybarvit to GOOD YEAR ULTRA EAGLE ?

Bingo!:D ale prvně sem si fakt myslel že si dělaš prdelky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem to na meganovi mý drahý polovičky, je to hezký, ale je to dost pracný a vyžaduje to pak jezdit poměrně opatrně, vyhýbat se blátu a obrubníkum. Já už bych si to asi na auto nedal, radši gumy po umytí nastříkám sprejem na gumy, jsou pak krásně černý a mám klid :roker

Doporučuju gumu v místě kde na ní chceš psát pořádně umýt a odmastit, nejlíp asi technickým benzínem. Rozhodně pokud to budeš dělat, tak doporučuju sundat gumy a dělat to naležato, hodně se to roztéká. Já jsem se na tu tužku vyprd a použil pouze barvu z ní a nanášel to tenounkým stětečkem, je to asi stokrát rychlejší a přesnější. No a co se týče výdrže, tak v létě to má smysl, vydrží to tak tři měsíce hezký (záleží jak moc bude pršet a jak moc to budeš mejt) a pak to začne šednout. Na letních gumách, který jezdí opravdu jen v létě to obnovuju vždy na jaře a pak cca na konci srpna a vypadá to celkem dobře.

Přeji hodně zdaru a pak dej vědět, nejlépe nafot, co si vytvořil :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

nepiš s tím po blátě a špíně , barva vydrží víc než si myslíš , tak piš zevnitř gum a moc nefantazíruj. stačí obligátní PP , PL, ZP , ZL.

a ty už nepij :bojim

myslim že o popis polohy gum mu nejde:D:D:D

aha, myslíš že jde o to vybarvit to GOOD YEAR ULTRA EAGLE ?

Bingo!:D ale prvně sem si fakt myslel že si dělaš prdelky:D

jo prdelky si zde děláme i ze sebe vzájemně. U nás zde běloboký pneumatiky moc nefrčej a já nebudu na gumy psát, že je mám dobrý. Aby je někdo nelobl. Na druhou stranu , co tam napsat BRILIANTIS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

nepiš s tím po blátě a špíně , barva vydrží víc než si myslíš , tak piš zevnitř gum a moc nefantazíruj. stačí obligátní PP , PL, ZP , ZL.

a ty už nepij :bojim

myslim že o popis polohy gum mu nejde:D:D:D

aha, myslíš že jde o to vybarvit to GOOD YEAR ULTRA EAGLE ?

Bingo!:D ale prvně sem si fakt myslel že si dělaš prdelky:D

jo prdelky si zde děláme i ze sebe vzájemně. U nás zde běloboký pneumatiky moc nefrčej a já nebudu na gumy psát, že je mám dobrý. Aby je někdo nelobl. Na druhou stranu , co tam napsat BRILIANTIS :)

nebo Myšelin , nebo rovnou Můjšulin:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

Dělal jsem to na meganovi mý drahý polovičky, je to hezký, ale je to dost pracný a vyžaduje to pak jezdit poměrně opatrně, vyhýbat se blátu a obrubníkum. Já už bych si to asi na auto nedal, radši gumy po umytí nastříkám sprejem na gumy, jsou pak krásně černý a mám klid :roker

Doporučuju gumu v místě kde na ní chceš psát pořádně umýt a odmastit, nejlíp asi technickým benzínem. Rozhodně pokud to budeš dělat, tak doporučuju sundat gumy a dělat to naležato, hodně se to roztéká. Já jsem se na tu tužku vyprd a použil pouze barvu z ní a nanášel to tenounkým stětečkem, je to asi stokrát rychlejší a přesnější. No a co se týče výdrže, tak v létě to má smysl, vydrží to tak tři měsíce hezký (záleží jak moc bude pršet a jak moc to budeš mejt) a pak to začne šednout. Na letních gumách, který jezdí opravdu jen v létě to obnovuju vždy na jaře a pak cca na konci srpna a vypadá to celkem dobře.

Přeji hodně zdaru a pak dej vědět, nejlépe nafot, co si vytvořil :papa

S blátem nemám problém, nesmí se tou pneumatikou o něco štrejchnout. Takže bacha na obrubníky.

Nejlépe fakt očistit tech.benzínem, ale vem si na to dobrý hadr, nebo ti pustí malý chlupy...

Ivouš: Kup si bílou lihovku od Pentelu, asi za 90 Kč a je to v pohodě (moc se neroztéká). I na autě jsem to udělal, akorát si k tomu člověk musí lehnout... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

Doporučuji přidat více práce a ubrat volného času.Mám rád krasná,výkonná a vyšlechtěná auta.Ale s popsanými gumami na meganu......nevím jak to v klidu a slušně napsat-asi bych se červenal pokaždé,když bych jel i do blbého tesca.

a to napise clovek s 309 D, to radsi tisickrat megana s popsanejma gumama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem do popisku chtel jit, ale pri predstave, ze vepredu budu mit napisy Pirelli P6000 Powergy a vzadu budu mít Good Year, se na to jako chci vykaslat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sekeru na barak chapu, to me ceka, ale na vozeni materialu mam A4 s taznym takovej stavebni delnik, pezotik je na vozeni me, psa a obcas nejake zenske :-D. Motorku jsem chtel, ale pri predstave jizdy na masine s 50 kilovym psem na zadech me to preslo, btw. nemuzu na nej sehnat helmu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...