Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem koupil P307 SW


Smety

Recommended Posts

Původně zaslal: Smety

Aluška: barva je tmavě zelená metla a na SW vypadá skvěle (stejně jako každá jiná barva :D ) protože tohle auto je fakt nádhera a je jedno v jaké barvě...

Ještě mám jeden dotaz, jaká je taková rozumná cena za 15" plechový disky? Potřebuju na zimu a dnes jsem koukal ve dvou bazarech a tam po mě chtěli 3.000 za sadu. Předtím jsem kupoval jen 14" a ty se dali sehnat za 2.000 sada, tak jen jestli je ta cena za 15" rozumná nebo myslíte že bych mohl pořídit levněji? Tak jestli nemáte někdo čerstvou zkušenost... Díky za info

Asi rozumná je, pokud nechceš mít jistotu, že nejsou nějak hnuté,nebo něco...

Jinak nový stojí cca 1200kč/ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 307 SW skoro 3 roky,benzín 1,6, spotřeba kolem 7L.Jezdím takly občas s Oct.02,01, Ford focus r.v.06 a Fábia HTP,vše služební a můžu dobře porovnat.Focus drží nejlíp stopu, ale to je vše. S rodinou na dovolené jedině SW,skvělá je prosklená střecha, v octáviích se cítíme trochu stísnění, jezdíme v pěti, fábia je o ničem. Hodně se tady probírá řazení, to už je asi folklor, že má peugeot horší převodovku, možná O2 má o malinko kratší trojku, ale jinak naprosto stejné, s O1 se mi řadí hůř.Dále k těm žárovkám, taky občas praskaly, při garančce mi sami nabídli montáž odpor.drátu a 18 měsíců ani ťuk, cena kolem 270korun.Pokud nechytneš špatný kus, tak ti auto bude sloužit k radosti tobě i celé rodině, prostě peugeot má srdce a ty se nezařadíš do stáda. Harry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...