Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem koupil P307 SW


Smety

Recommended Posts

Zdravím všechny ve spolek, zaregistroval jsem se někdy před týdnem, ale teprve dnes můžu říct, že vlastním Peugeot 307 SW. :super Po několika týdenním hledání jsem si vybral 1.6 HDI 80kW z roku 2004, najeto 126.000km a dovezl jsem si ho z D.

Vzhledově vypadá krásně, tak doufám, že jezdit bude taky tak. Už jsem si i zjišťoval ty svolávačky co probíhají a budu muset navštívit servis, protože se mě týkají hned dvě... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti s Tvým piškotem přeju spoustu spokojených chvil a současně i doufám, že na tohle fórum polezeš spíš za zábavou než kvůli hledání pomoci při řešení nějakých problémů (a když už problémy budou, tak aspoň ať nejsou nijak zásadní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem ještě jednou díky, snad se zadaří.

Ale zatím se setkávám i s blbečkama, kteří mi jen ku... náladu z tak krásnýho auta (ikdyž převažuje chvála).

Proč Peugeot, že to jsou sračky a že by si ho nikdy nekoupili. No třeba takový taky znáte.

Že prý je to jako když na starou bábu navleču pěkný hadry. Pěkný vršek, ale pod ním pořád stará baba :(

No ale hlavně že se líbí nám, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na světě by byla šílená nuda, kdyby se všem líbilo všechno stejný (všude bychom potkávali vysoký blondýnky s IQ 150, chlapi by byly ramenatí svalovci s vyholenou tváří a trvalým úsměvem, všude by jezdily jenom Rolls-Royce, všichni by měli jednotně hezké oblečení - fuj, v takovým světě bych žít nechtěl, zdaleka se totiž nevejdu do těchto ideálních proporcí a tak bych se asi stal objektem výzkumu na vlastním těle bez šance na přežití).

Jsem daleko spokojenější, když mi někdo občas předhodí, že on má vkus poněkud jiný nicméně já si můžu relativně svobodně zvolit co se nejspíš podobá mému ideálu - a je úplně jedno jde - li o ženský, auta nebo třeba jídlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

Proč Peugeot, že to jsou sračky a že by si ho nikdy nekoupili. No třeba takový taky znáte.

Že prý je to jako když na starou bábu navleču pěkný hadry. Pěkný vršek, ale pod ním pořád stará baba :(

No ale hlavně že se líbí nám, ne? :D

to je závisť:D nič si z toho nerob:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myslím, že na světě by byla šílená nuda, kdyby se všem líbilo všechno stejný (všude bychom potkávali vysoký blondýnky s IQ 150, chlapi by byly ramenatí svalovci s vyholenou tváří a trvalým úsměvem, všude by jezdily jenom Rolls-Royce, všichni by měli jednotně hezké oblečení - fuj, v takovým světě bych žít nechtěl, zdaleka se totiž nevejdu do těchto ideálních proporcí a tak bych se asi stal objektem výzkumu na vlastním těle bez šance na přežití).

Jsem daleko spokojenější, když mi někdo občas předhodí, že on má vkus poněkud jiný nicméně já si můžu relativně svobodně zvolit co se nejspíš podobá mému ideálu - a je úplně jedno jde - li o ženský, auta nebo třeba jídlo.

Absolutní souhlas:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

taky ti přeji dohně spokojených kilometrů s tvým lvíčkem a snad tu budeš hlavně kvůli pokecu.

Co se názorů na lvíčky týká, já se zatím příliš s negativními reakcemi nesetkal.

Jediný, kdo do mě pořád rýpe je známý, který má aktuálně Citroen C5 2.0HDi 80kW, takže totéž, jen pod jinou kastlí a značkou. A tenhle mi pořád předhazuje, že to mám prodat a koupit si opravdu "auto". Tím má ny mysli samozřejmě Citroen.

Před lvíčkem jsem byl taky majitelem vozu Citroen Xantia 2.0HDi 81kW a je pravdou, že Hydro podvozky jsou něco naprosto unikátního a co se komfortu jízdy týká, je lvíček spíše krokem z5.

Moje důvody pro pořízení lvíčka byly ale rodinného charakteru a v tomto smyslu je to naprosto skvělá volba.

Tak všem lvíčkům zdar a mnoho spokojených km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím novopečeného majitele 307mi a přeju mnoho bezproblémových km.:super:super

No, co si budeme povídat

Peugeoti na tom nejsou s kvalitou zrovna nejlíp :roll

A těch problémů, co se u 307mičky objevilo, bylo (a stále je) taky dost (páčkama blinkrů začínaje, chybným SW pokračuje, problémama se setrvákama konče.)

Když sem se před koupí druhýho auta do rodiny ptal svýho servisáka (vyučenýho v něměcku) na peugeoty, nebo renaulty, tak zvedal oči a radil, ať to nekupujeme, že to je kvalitou někde jinde než německý auta a že půjdem z opravy do opravy.

No, 206tku mám přes dva roky a ještě sem neřešil žádnej nečekanej problém (jen samej spotřebák). Zato se slavným německým autem (astra 1.7 TD r.v. 99) sme si užili dost a dost (váha vzduchu - 15 tisíc, čerpadlo - 25 tisíc ). Astru prodáváme a hádejte co kupujem jako rodinný vozík? Správně, 307mičku v breaku s benzínem 1.6 16V. Servisák už se se mnou od jistý doby nepře a 307mičku s benzínem mi schvaluje :D

A závěr? Pegeoty nepatří mezi nejspolehlivější auta, ale mají SRDCE. Je to prostě krásný auto, kterýmu člověk nějakou tu drobnost odpustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Zdravím novopečeného majitele 307mi a přeju mnoho bezproblémových km.:super:super

No, co si budeme povídat

Peugeoti na tom nejsou s kvalitou zrovna nejlíp :roll

A těch problémů, co se u 307mičky objevilo, bylo (a stále je) taky dost (páčkama blinkrů začínaje, chybným SW pokračuje, problémama se setrvákama konče.)

Když sem se před koupí druhýho auta do rodiny ptal svýho servisáka (vyučenýho v něměcku) na peugeoty, nebo renaulty, tak zvedal oči a radil, ať to nekupujeme, že to je kvalitou někde jinde než německý auta a že půjdem z opravy do opravy.

No, 206tku mám přes dva roky a ještě sem neřešil žádnej nečekanej problém (jen samej spotřebák). Zato se slavným německým autem (astra 1.7 TD r.v. 99) sme si užili dost a dost (váha vzduchu - 15 tisíc, čerpadlo - 25 tisíc ). Astru prodáváme a hádejte co kupujem jako rodinný vozík? Správně, 307mičku v breaku s benzínem 1.6 16V. Servisák už se se mnou od jistý doby nepře a 307mičku s benzínem mi schvaluje :D

A závěr? Pegeoty nepatří mezi nejspolehlivější auta, ale mají SRDCE. Je to prostě krásný auto, kterýmu člověk nějakou tu drobnost odpustí

Plně s Tebou souhlasím, hezké auto, záležitost srdce, ale...kvalita trošku pokulhává, ale každé auto mé nějakou chybu.. prostě jsme si takové auto koupili, tak jsme srdcem potěšeni a to je asi nejdůležitější. :potlesk

No a když se něco po.... tak se to opraví:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aluška: barva je tmavě zelená metla a na SW vypadá skvěle (stejně jako každá jiná barva :D ) protože tohle auto je fakt nádhera a je jedno v jaké barvě...

Ještě mám jeden dotaz, jaká je taková rozumná cena za 15" plechový disky? Potřebuju na zimu a dnes jsem koukal ve dvou bazarech a tam po mě chtěli 3.000 za sadu. Předtím jsem kupoval jen 14" a ty se dali sehnat za 2.000 sada, tak jen jestli je ta cena za 15" rozumná nebo myslíte že bych mohl pořídit levněji? Tak jestli nemáte někdo čerstvou zkušenost... Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...