pavel626

jěště dotaz k té zadní nápravě?????

3 posts in this topic

jeden známý havaroval a nápravu by prodal myslím tím zadní,kola jsou rovně a zadek sedlý není a zdá se vše v pořádku.

myslíte že se vyplatí jí vyměnit či né???? nebo raději repasovat?? náprava je zatím na voze ted ji bude o víkendu demontovat na co se mám pozorně kouknout a nebo vyzkoušet??

díky za odpověd

Původně zaslal: pavel626

jeden známý havaroval a nápravu by prodal myslím tím zadní,kola jsou rovně a zadek sedlý není a zdá se vše v pořádku.

myslíte že se vyplatí jí vyměnit či né???? nebo raději repasovat?? náprava je zatím na voze ted ji bude o víkendu demontovat na co se mám pozorně kouknout a nebo vyzkoušet??

díky za odpověd

No asi takle,repasovaná se pohybuje okolo 8500-9500kč.Vyskoušej tudletu v jakym je stavu dokud je na voze a za kolik,já sem kupoval od známýho před 2roky na 309ku ,byla rok po repasy,i s prací mě stála 4a půl litru Kč.Teď s tim jezděj mladí , náprava je "zatim "dobrá,bez problému

Náprava je věc, kterou by ti měl dát každý aspoň s pár-denní zárukou, takže si to nejlépe zkus přímo na svém voze a dej tomu jaxe u nás říká ,,knedlík,, - jinaq to nepoznáš, ta moje BYLA na oko taky v luxusním stavu a ejhle, levé rameno si vychodilo mezííírku a všechno je v p*deli :-)))