Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

topí jako blázen


js307

Recommended Posts

Zdravím všechy,

poradí mi někdo?

Moje 307 Break 1.6 HDi se asi rozhodla mě upéct. Pořád topí a to tak že dost. Ať na automacitké klimatizaci nastavím jakoukoliv teplotu (např. 16st. a zapnu klimu), tak se pořád valí naprosto horký vzduch a rozhodně ne chlad.:nevim:myslim

Nevíte někdo co s tím?

Dík.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: js307

Zdravím všechy,

poradí mi někdo?

Moje 307 Break 1.6 HDi se asi rozhodla mě upéct. Pořád topí a to tak že dost. Ať na automacitké klimatizaci nastavím jakoukoliv teplotu (např. 16st. a zapnu klimu), tak se pořád valí naprosto horký vzduch a rozhodně ne chlad.:nevim:myslim

Nevíte někdo co s tím?

Dík.

Honza

Ale to je normální. Klima nejen chladí, ale i topí. Jelikož je teď venku míň než 16 stupňů, bude ti to při nastavení 16 topit. Nejnižší teplota tam je myslím 15, takže topit ti teď klima bude v podstatě dycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpočátku to topí a když se teplota v kabině blíží k nastavené teplotě na displeji, to přestává topit (hnát teplý vzduch) a postupně začne vát příjemný vlažný vzduch. Jestli to fouká teplý vzduch furt i po vytemperování kabiny, tak tomu by mohly být na vině čidla snímačů teploty. :myslim Asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje tipy:

1. vadný motorek nebo vyskočený převod na ovládání klapky vzduchu teplo/zima

2. vadná řídící jednotka

3. vadné čidlo teploty vzduchu v kabině

Pravděpodobnost podle uvedeného pořadí.

Navštiv Vašendu, to je asi nejjistější. (klik na reklamu nahoře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

Jestli třeba nemáš verzi pro mladé frajírky. Schálně se podívej do techničáku, jestli tam nemáš něco v poznámkách.

U nás po městě jezdí mladí cápci, rádio na plný koule, okýnka dokořán a aby jim nebylo zima, tak maj topení na plno. Tak jestli to už tak nemáš nastavené od výroby.

Přeji zdárné vyřešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové informace o topení.

O víkendu jsem jel zase do Brna a zpět a topení naprosto KO, bez problému. Zkoušel jsem nastavovat teplotu nahoru a dolu a podle toho foukal i vzduch, teplejší nebo studenější. Takže se zdá, že vše je ok.:super Zatím. :myslim

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...