Sign in to follow this  
Followers 0
oni

PS2 vs PSP

12 posts in this topic

playstation 2 a playstation portable,ma nekdo zkusenosti s obema produkty!jsou oba za stejnou cenu a nemohu se rozhodnout ktery vybrat!co mi doporucite!

Já hoooodně přemýšlím nad PSPčkem slim, cena kolem 4700.

Pokud si ho necháš cracknout tak nabízí strašně moc možností jako GPS, ovládání televize, filmy s titulkama, mp3 atd. atd.

Do auta jako dělaný. Škoda jen že nemá dotykovej displej ale to už bych chtěl moc :)

PS2 mám pár let, ale v poslední době ho nějak nepoužívám. Jinak pár her se dalo, např. Grand Tourismo, tam jsem se vyřádil s 205 T16 :roker:roker

Původně zaslal: Fusion

Já hoooodně přemýšlím nad PSPčkem slim, cena kolem 4700.

Pokud si ho necháš cracknout tak nabízí strašně moc možností jako GPS, ovládání televize, filmy s titulkama, mp3 atd. atd.

Do auta jako dělaný. Škoda jen že nemá dotykovej displej ale to už bych chtěl moc :)

jakej je rozdil mezi PSP a PSP slim

[upravil dne 17/10/07 oni]

uz sem to nasel,no stale vice se prikladam k PSP,ale vyslechnu rad i jine nazory?ma s tim nekdo zkusenosti!!

zdravim.PS2 mám už 4roky a bez problémů,doporučuji koupit,když použitý tak bez čipu jelikož odchází u něho laser.Já mám tam butovací dvd,cd,a jde tam přepálený vše písně filmy hry.doporučuji.

nevite nekdo nahodou jakym stylem se do PSP dostavaj hry a jakej typ her v nem funguje,nikde jsem tuhle informaci nedohledal!!

Původně zaslal: oni

nevite nekdo nahodou jakym stylem se do PSP dostavaj hry a jakej typ her v nem funguje,nikde jsem tuhle informaci nedohledal!!

Hry se kupujou originaly takovy karticky primo do toho ale myslim ze to jde i jinak, ale presne taky nevim. A jinak se musis rozhodnout hlavne podle toho jestli to chces mobilni nebo ne. PS2 moc neni, ze?!

Dávají se do něj UMD disky, což je zmenšený 6mm DVD 1,8GB (neplést si s 8mm).

Ale dají se tam dostat aji přes USB a pokud je PSP cracknutej...