Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jezdi ale jen když se mu chce... ?


KaizerSose

Recommended Posts

Taky mě napad ten vzduch, zkus si vyčistit klapku, mě blbě dolýhala a auto pořád chcípalo. Všechno jsem to vyčistil a je to lepší, sice ne úplně, ale to už mi dělaj hadice a tak. Na ty se vrhnu až bude teplo, nemám vytápěnou garáž a nebaví mě tam mrznout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě napad ten vzduch, zkus si vyčistit klapku, mě blbě dolýhala a auto pořád chcípalo. Všechno jsem to vyčistil a je to lepší, sice ne úplně, ale to už mi dělaj hadice a tak. Na ty se vrhnu až bude teplo, nemám vytápěnou garáž a nebaví mě tam mrznout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten vzduch to asi bude ale prisiel som na jednu velmi divnu vec. vcera som s tym dost jaydil a uz som mal nervy na dranc lebo take auto je dost nebezpecne, lebo sa s tym vobec nedalo ist max. na 5tke 90 pri vyssej rychlosti to proste nejde, na nizsich stupnoch to iste .Na 3jke max. 60 potom sa zacne dusit , tym padom kazde predbiehanie bolo o zivot.Potom som siel na pumpu kde som dotankoval a zase to slo uuuuplne normalne .Ja to nechapem , kde je plna nadrz auto slape jak hodinky, ked je v nadrzi menej ako polovica, uz mi sibe .......:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sis opověděl sám. Nevím přesně jak prochází sací trubka nádrží, ale někde nad polovinou je porušená. Bude to nepatrná štěrbina. Stálo by za pokus odpojit hadici od nádrže a napojit na nějakou pomocnou nádržku a auto protáhnout. Pokud pojede, tak si to přisává vzduch v nádrži. Tuhle hoknu Ti nezávidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jaky tlak tam ma byt normalne, respektive podtlak, ale mi kdysi 106 1,0 (to byla raketa) delala takovou vec, ze prvnich 50km po startu jela normalne a pak se zacala dusit. Dlouho jsem na to nemohl prijit a nakonec to bylo spatnym odvzdusnenim nadrze. Tak jsem chvilku jezdil bez vicka a pak jsem zprovoznil odvzdusneni a vse bylo v poho.

Trochu podtlak tam musi byt, protoze je tam odsavani benzinovych par, ale ten je uplne minimalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm , to sam asi neurobim . Ale aspon viem po com mam patrat .Moze s tym suvisiet aj rucicka co ukazuje hladinu benzinu ?? Kzm je plna nadrz ukazuje normalne, akonahle su tam 2/3 alebo menej rucicka padne uplne dole a ani sa uz nepohne az kzm zase nenataknujem a vtedy sa zase spamata .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, vidím, že nejsem sám, kterýmu to dělá :mad::mad:

Jezdím zásadně na tachometr.

Plovák sem kdysi vytáhnul, kompletně pročistil a nic. Občas se ta rafička pohne, když poklepeš shora na palubku ;) takže myslím, že je to spíš elektrickej problém.

Důležitý je, aby ti fakčilo \"Hladový voko\" :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistit zavadu na cerpadle by nemel byt az takovy problem, divne je , ze na roztlaceni ti to chytne. Tlak na vstrikovacim cerpadle se da pomerne jednoduse zmerit. A cerpadlo je vymeneno na 106 za 30min, ja to musim vedet, tama vzdycky vytahuju benzin z nadze.:D:D:D:D

A za 10000,- ,byt slovenskych, ty cerpadla musis koupit dve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

..uz ma ta mala plechova skatula poriadne serie .Asi 4 krat sa mi stalo ze mi to proste len tak skape a potom ani za toho boha nenastartuje - 2x som zostal na takych miestach ze som skoro dostal infrakt . Zistil som , ze to urobi vtedy ked je v nadrzi cca 1/3 benzinu alebo menej ,potom bez varovania skape a nenastartuje aj hodinu ..... neviete niekto s cim by to mohlo suvisiet ?????:mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie skusal som to viackrat ale nepomohlo to . Bol som v sobotu na diagnostykua vyhodilo to chybu krokoveho motorceka pod skrtiacov klapkou a chybu pri urcovani bohatosti zmesi , myslim ze polohu potenciometra sk. klapky- kua velmi sa z toho tesim . I nak ked je pod nulov nenastartujem a ked je nad nulov nastartujem hned a v pohode ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...