Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Doplňky na 307 Break.


Cat

Recommended Posts

Čaute. Nevíte někdo o stránce kde jsou doplňky na 307 Break. Většinou co najdu, tak je samá Octávka a Německé auta. Není možné že u tak rozšířeného typu by nikdo nevyráběl doplňky!!

Sháním lemy blatníků a prahy. No i nějaký spoiler by se mi líbil.

Díky za tipy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Šak je to krásný auto už v základu :mrk

No ale stačí trochu pozměnit přední nárazník, nějaký veselý kola, trochu snížit a hned je to zase o něco lepší, že

Je to nějaká německá firma prodávající tun. doplňky - adresu bych možná vylovil

[upravil dne 26.10.07 tanagy]

post-0-14109596815914_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sipiš

Takovej nádhernej pohřebák bych si doma nechal líbit (a snad se i dočkám - akorát ta barva bude jiná :nevim, jedno černý auto už mám a už mě nebaví do pořád umývat)

Co se mi na tom líbí je to, že je to vlastně jen seriová 307mička - jinej přední nárazník, trochu změna na přední masce, trošku větší kola a je to trochu snížený. Jinak před sebou máme fakt seriovku - což je supr.

Jestli někdo narazíte na podobnej přední nárazník za rozumnou cenu, dejte odkaz. Enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Sipiš

Takovej nádhernej pohřebák bych si doma nechal líbit (a snad se i dočkám - akorát ta barva bude jiná :nevim, jedno černý auto už mám a už mě nebaví do pořád umývat)

Co se mi na tom líbí je to, že je to vlastně jen seriová 307mička - jinej přední nárazník, trochu změna na přední masce, trošku větší kola a je to trochu snížený. Jinak před sebou máme fakt seriovku - což je supr.

Jestli někdo narazíte na podobnej přední nárazník za rozumnou cenu, dejte odkaz. Enjoy

no me by dost vadily ty podložky pod kolama , nebo mi chcete tvrdit že v D maji 307 pět direk na šrouby?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee, toho sem si vubec nevsiml.:D

Ale tak to je to posledni, co by me trapilo - stejnak bych tak velky kola nikdy na nase silnice neporizoval - to by bylo vohubu.

A nevim, proc tam davaj petidirovy kousky, kdyz jdou sehnat kola s rozumnym ET v ctyrderovym provedeni.

Jeste sem tam zahlid jednu upravenou 307micku , ale ta se mi nelibi

[upravil dne 27.10.07 tanagy]

post-0-14109596825312_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...