Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimné prehliadky Peugeot


Syro

Recommended Posts

Původně zaslal: Georginho_cz406

U nás v ČR jsem zatím tuto akci nenalezl:D

Že bychom byli pozadu?

Jak to??

Vždyť se tu o tom mluvilo asi před 2ma dny.

Ohlasy byly spíše negativní. :papa

[upravil dne 16.10.2007 myryn]

[upravil dne 16.10.2007 myryn]

[upravil dne 16.10.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Georginho_cz406

U nás v ČR jsem zatím tuto akci nenalezl:D

Že bychom byli pozadu?

Jak to??

Vždyť se tu o tom mluvilo asi před 2ma dny.

Ohlasy byly spíše negativní. :papa

jenže to někdo lovil v pravěku a vytahl tema z roku 2005 , takže tak no , nic aktualniho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma roky jsem byl na podzimní porhlídce za 99,- Kč v Kyjích. Bylo to na objednání, vzali auto dovnitř, já tam u toho nemohl být (nabídli tedy kafe, to jo), za chvílku bylo auto zpět a já dostal do ruky papír s nějakými kolonkami, co všechno jako prohlédli. Bylo tam jen jestli to je v pořádku, nebo ne. Např, že mám kapalinu do ostřikovačů do asi -5°C, i když jsem tam zrovna nalil koncentrát asi do -40°C. Okno bylo suché, takže nestříkal, aby si vzal vzorek a že by cucal z nádobky, když je tam na hrdle pár ohybů pochybuji. Dále špatná funkce brz - na válcích nebyl, jen na rampě. Když jsem se ptal, co je tedy u těch položek, které nejsou OK konkrétně špatně, tak mi ten přejímací technik řekl, že to neví a technik, který to dělal už má jiné auto a nemá čas mi to vysvětlit konkrétně. Vypovídací hodnota takového dokumentu IMHO....nula. Děkuji, příště nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

Čo na to poviete? Oplatí sa tam vôbec ísť? http://www.peugeot.sk/sluzby/zimne_prehliadky.asp

Nemám s tým židne skúsenosti.

Cau Syro,

tak ja som bol na zimnej v Trencine a na letnej v Pov.Bystrici.

Na zimnej mi skontrolovali len pohladom kotuce, tlmice, vodu v chladici, v ostrekovacoch, doliali olej lebo chybalo pol litra.

Vymenil ziarovky co nesvietili. Take drobnosti. Pre nas kutilov nic moc. Ale pre panicky ktore si "to" :Dnevedia urobit "samy" :D tak je to dobra vec.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suhlas, pro panicky ano, znam jednu, ktery musel typek dat samolepku k nadrzi aby ji nasla a jeste tam pak dolepit co ma tankovat, bo mu do benzinaku natankovala diesel. Blondyna, na ktery si zaklada. Co mu na to rict, ze je vul, ktery bezvadne ladi s takovou kravou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

Dík za odpoveď, asi sa na to vy...:(

A dobře uděláš.

Je to jen akce, aby jsi k nim pak zajel na nějakou opravu.

Oni to mají nařízené, takže z toho moc nadšeni nejsou a ještě dělaj problémy, že tě nemají na kdy objednat apod.

Takže se na to fakt vy***, protože je to ztracený čas...

(Samozřejmě jak kde, někde to třeba berou jinak, ale pochybuji o tom...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...