Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

imbolizer odpojení


Milík

Recommended Posts

Původně zaslal: Milík

Jo diky už jsem na to taky přišel,ale stejně jsem ohledně toho nic nenašel.Ja hledam radu jak se toho úplně zbavit,abych si tý klávesnice nemusel vůbec všímat.Koupil jsem si totiž start na dálku a kvůli imobilizeru mi to nechytne.

Koukni se sem -

Musíš se tu naučit líp hledat;) A před odpojením si někam ten kód napiš ať ho nezapomeneš, kdyby se to náhodou někdy bloklo tak by se to muselo připojit a znovu odblokovat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem si ty vaše příspěvky a tak mě napadlo zavolat do Peugeotu Artcomgroup Olomouc, jak to je s tim odpojenim. Dali mi k telefonu technika a ten mi řikal že to odpojit jde. Nacvakáš kod, nastartuješ a když motor běží tak odpojiš číselník a je to.Prej se to má udělat za včas než se to posere. Tak jsem to šel zkusit bo už mě sralo to pořád otvírat. Postupoval jsem podle rad a podařilo se je to odpojený a mám klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gump

Já koukám,ale nechtěl jsem silou nechtěně vytahat všechny dráty z toho štekru v klávesnici.Jsou tam jen zastrkaný v

takových V. plíškach a zajištěno plastovím ježkem nebo jak to nazvat.

Tohle se ti z toho vytáhne, těch teček si nevšímej;)

post-0-14109596805643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...