Tomáš.š.

sání na 306 1,4 lpg má to cenu?....

14 posts in this topic

Pic sem tu novej,tak zdravim všechny.....mam dotaz potrebuju zjistit jetli jde na 306tku nejaky lepší sáni......ale je na lpg viz foto!

post-0-14109596740166_thumb.jpg

Jediná rada vyhodit plyn a koupit silnější motorizaci. Jinak dle mě dost silnej :xvul sorry, ale kdo má furt číst ty prosby o zvýšení výkonu u 1,4 motoru...

nejaky lepsi sani jde, muzes udelat nejaky primy, otazkou zustava, jestli to bude mit nejaky efekt. Ja bych do toho nesel. Kup sportovni vlozku filtru - vic bych asi nedelal.

dik všem!zatim ji mam 14 dni ale budu se muset do toho dát,to bude práce...je tady docela dost inspirace:oasi krome kastle na tom nic nezbyde:D:papa

Původně zaslal: peugeot 306

Jediná rada vyhodit plyn a koupit silnější motorizaci. Jinak dle mě dost silnej :xvul sorry, ale kdo má furt číst ty prosby o zvýšení výkonu u 1,4 motoru...

hele to AX je tvoje...????hele promin ale co tady kecas o výkonu....:bojim?se chci jenom zeptat:P

JJ asi tak ja taky pořád uvažoval jak zvyšovat výkon atd nakonec jsem skončil u skromnější verze 2,0XSi jen se 121PS, ale o sání jsem taky uvažoval, protože celkem ten system přivodu vzduchu mi trošku neleze do hlavy, ale nenašel jsem ještě žádnou hezkou inspiraci a funkční

To Tomáš: Ahoj ano to AX je mé výkon je 38 ropových kilowat. Jde mi jen o to že musíš vědět co od auta chceš. Nechci tě naštvat ale kupit 1,4 a potom bastlit jak tomu trošku přidat výkon je ztráta času a peněz. Levněji vyjdelepší motorizace třebas taková 1,6 pojede znatelně líp... Pa :roker

to Georginho_cz406 - přesně tak - kdo si hraje nezlobí.já má obsah 1,1 a taky jsem tam dal bavlněnej filtr

ale jen proto, že mě to baví si s tím hrát:aut:D

Původně zaslal: peugeot 306

To Tomáš: Ahoj ano to AX je mé výkon je 38 ropových kilowat. Jde mi jen o to že musíš vědět co od auta chceš. Nechci tě naštvat ale kupit 1,4 a potom bastlit jak tomu trošku přidat výkon je ztráta času a peněz. Levněji vyjdelepší motorizace třebas taková 1,6 pojede znatelně líp... Pa :roker

cus ne ja se nezlobim:papaproste si budu hrat a pak uvidim mej se:papa

Původně zaslal: wena99

to Georginho_cz406 - přesně tak - kdo si hraje nezlobí.já má obsah 1,1 a taky jsem tam dal bavlněnej filtr

ale jen proto, že mě to baví si s tím hrát:aut:D

jasny!!!!!ja tu 306tku koupil od kamoše....na nej uz to bylo malo tak si koupil 306tku 1,8/16V(s tim se srovnavat nemuzu to je jasny)zatim si nestezuju....:D:P:papa

kdo tu co mluvi o konich a sani? U lpg bych se na to vykaslal a souhlasim s prvnim prispevkem, kup si radsi silnejsi auto na tuning, kamos ma predelany komplet cely auto, toyota corolla 1,4, jeste si tam blbecek dal 18 kola a pokazdy, kdyz se potkame, tak chce zavodit. ja to nechapu, mel si koupit silnejsi motor, pak ho na sprintech nemusim za sebou tahnout na spagatu. Jinak chip by vector dle meho rozhodne nema 160 koni.