Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy ,předek a motor


007

Recommended Posts

Čauky lidičky,mám dva dotazy a jeden nápad.1, Jak a kde se dotahuje ručka u 306, 1,4, 94?

2, Auto mi nechce moc frčet,vytáhnu z toho tak těch 140 ale to to na čtyřku dusím než tam narvu pětku.Víc mi to pak žere, a taky to dost řve.Nechcete poradit čím by to mohlo být.Jakmile jdu do opravny tak to nakopnou vytočej motor do otáček a řeknou to má sílu,co by jsi od toho auta chtěl,alenikdy se nesvezou.Kámoš ma to samý auto 306,94 1,4 a litá mu to těch 170 - 180 pohoda.

A ten nápad,je to asi půl roku co jsem na předních tlumičích,odříznul péro o jednu obroučku,krásně to sedlo a žádný problémy akorád mám předek níž než zadek a oto šlo.!!!!! 4au a díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ta ručka se dotahuje šroubem který je pod tím plastovým tunelem uprostred auta, sundas ho tak: z toho tunelu sundas vzadu popelnik a sou tam dva srouby(hvezdicky) a pak musis opatrne nadzvednout ten kozenej kryt kolem radicky a tam sou dve matice pak vyndas jeste takovou umelou krytku (soucast toho tunelu) pod rucni brzdou a muzes celej tunel vyndat z auta, pak uz u rucni brzdy najdes ten sroub. Mam taky 1.4 a jede to tak 140 akorat kdyz to rozjedu s kopce tak to jede i 180.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz tomu hodne zatopim a dyl to drzim tak se to po dlouhy chvili vysplha na tech 165 ale dlouho to trva a rve to jak pichlej kralik. Od ty doby co ho mam sem jeste nemenil vzduchac ani svicky ani palivolej filtr, pres zimu s nim jezdit nebudu a na jare to vsechno nakoupim a nainstaluju :)) chci ty lepsi svicky(denzo nebo tak neco) a vlozku filtru (slysel sem ze KN je asi nejlepsi) pak to snad bude jiny kafe :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja z 306tky 1,4 vytahnu

1. 50kmh

2. 90kmh

3. 130kmh

4. 160kmh

5. na rovince ~180kmh

a rekord byl v alpach 195 z brutalniho kopce

jinak cestovni rychlost se da udrzet cca 170kmh. Ale spotreba je pak silena ...

Mas urcite neco s motorem a nebo mas ten stary jednobod a ucpane filtry ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...