Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevíte co to je?


Guest Suška

Recommended Posts

Zdravim všechny,nevíte někdo co co znamená když se na diagnostice objeví adaptace bohatosti? Auto mi jede ale občas nejde na plnej víkon,přijde mi takové línější než předtim.Nevíte někdo co by to mohlo dělat? Děkuji moc za rady:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Suška

Zdravim všechny,nevíte někdo co co znamená když se na diagnostice objeví adaptace bohatosti? Auto mi jede ale občas nejde na plnej víkon,přijde mi takové línější než předtim.Nevíte někdo co by to mohlo dělat? Děkuji moc za rady:mad:

turbo funguje v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo nemám;),krokáč jsem čistil a nezdá se mi nějak špatnej ale nedělalo mi to,až tedka samo od sebe.Akorád jsem měnil Map senzor protože mi to chcípalo na neutrál a dělalo brekule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jí tam právě nenašel takž vubec nevim co by mi to mohlo dělat,každej říká váha vzduchu ale u mě zřejmě neni.Taky když jedu tak to třeba tahne do 3500 ot/min pak to jakoby přestane tahnout a jak se to dostane zas tak na 4500ot/min tak to zase začne tlačit do sedačky,už fakt nevim co s tim má dělat:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,no u octávek je taky map a váha vzduchu tak jsem myslel že to bude podobné.Ale díky,aspon už ji nemusim hledat:super Jen kdby někdo vedel co tak s tim muže bejt tak bych byl happy:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...