Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Suška

Nevíte co to je?

9 posts in this topic

Zdravim všechny,nevíte někdo co co znamená když se na diagnostice objeví adaptace bohatosti? Auto mi jede ale občas nejde na plnej víkon,přijde mi takové línější než předtim.Nevíte někdo co by to mohlo dělat? Děkuji moc za rady:mad:

Původně zaslal: Suška

Zdravim všechny,nevíte někdo co co znamená když se na diagnostice objeví adaptace bohatosti? Auto mi jede ale občas nejde na plnej víkon,přijde mi takové línější než předtim.Nevíte někdo co by to mohlo dělat? Děkuji moc za rady:mad:

turbo funguje v poho?

Pe.Tr: Myslíš, že turbo má? V podpisu: Peugeot 306 2.0 16V 97,4kw :) Viděl bych to na něco, co souvisí s bohatostí směsi (váha vzduchu, krokáč, teplotní čidlo, Lambda...)

Turbo nemám;),krokáč jsem čistil a nezdá se mi nějak špatnej ale nedělalo mi to,až tedka samo od sebe.Akorád jsem měnil Map senzor protože mi to chcípalo na neutrál a dělalo brekule.

A kde najdu u toho mého auta teplotní čidlo a váhu vzduchu?Ta by měla bejt někde před škrtící klapkou ale nic tam neni.Díky

Váha vzduchu je na cestě mezi airboxem a sáním, ale nevim, jesli ji tvůj motor má. Teplotní čidlo je na tělese termostatu (dvě až tři) a pro ŘJ je tušim zelený, ale nejsem si jistej...

No já jí tam právě nenašel takž vubec nevim co by mi to mohlo dělat,každej říká váha vzduchu ale u mě zřejmě neni.Taky když jedu tak to třeba tahne do 3500 ot/min pak to jakoby přestane tahnout a jak se to dostane zas tak na 4500ot/min tak to zase začne tlačit do sedačky,už fakt nevim co s tim má dělat:mad:

Aha,no u octávek je taky map a váha vzduchu tak jsem myslel že to bude podobné.Ale díky,aspon už ji nemusim hledat:super Jen kdby někdo vedel co tak s tim muže bejt tak bych byl happy:mad: