Sign in to follow this  
Followers 0
redswift

regenerátor tesnění

9 posts in this topic

Máte nekdo zkušenosti s utěsňovačam motoru(regenrátor tesnení motorů)? Jak to funguje? Nejsou to vyhozený peníze? Jakou značku byste doporučili?

Někde, tuším že na www.oleje.cz jsem četl , že tyto přípravky mění viskozitu oleje, čímž snižují úniky. Já bych to raději moc nepoužíval. Každopádně to těsnění asi moc neregeneruje.

Mám kámoše v MOGULu a ten mi jednou řekl, že pokud by se mělo v oleji něco přidat, už by to tam bylo. Nic navíc bych tam nelil.

Informace o produktech firmy WYNN'S...www.wynns.cz. Sám jsem potřeboval utěsnit simering na mrkvi

(to je hřídel od spojky do převodovky) a nepohlo nic jiného, než ruční práce. Pravdou je, že dotyčný simering (aby se firma Gufero neurazila) byl tak nějak "nakopnutý", takže žádná chemie neměla šanci.

Ty přísady mají totiž vyvolat obnovení vláčnosti už ztvrdlých těsnění (proč by měly být v oleji od výrobce?).

jediný co celkem funguje-je sajrajt na drobné netěsnosti chladiče.to můžu doporučit-ale prý to může zase ucpat topení.ale zazračné přípravky do oleje-vyhozené peníze.snad jen lubrikanty jako prevence,ale to zase nejde poznat,jestli to funguje.

no s tim sajrajtem do chladiče mam pravě výborný zkušenosti:super tak jsem se chtel optat jak to vypada s timahle vyrobkama do motoru

No každopádně jakékoli další přísady mění mazací vlastnosti oleje. Většina těchto aditiv snižuje syntetiku na polosynťák!

Nikdy jsem to nezkoušel, ale jako poslední řešení. I když osobně jsem pro repase, popř výměnu.

Původně zaslal: redswift

no s tim sajrajtem do chladiče mam pravě výborný zkušenosti:super tak jsem se chtel optat jak to vypada s timahle vyrobkama do motoru

Jasně, povíme si o tom třeba až kvůli němu budeš měnit výměník topení :roker

Do motoru si lej, co chceš. Je to tvůj motor, jen ty si za něj neseš zodpovědnost - jen ty si ho budeš opravovat ;)