Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diktafon


f3Rd@

Recommended Posts

Ahoj. Pritelkyne bude mit narozeniny a jelikoz do skoly potrebuje diktafon, tak mimojine, padla volba i na nej.

Ale jelikoz tomu nerozumim, tak bych potreboval pomoc.

Zatim mi padl do oka Olympus VN-2100PC

Cena by urcite nemela prekrocit 1500,- spis bych byl rad za neco do litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Moc ti toho nepovím, jenom vím, že jsme Olympuse měli (na takovou malinkou kazetu) a byl velice dobrej.

Kryt byl tuším z hliníku takže člověk z toho měl takovej pocit robustnosti a kvalita byla fakt dobrá.

no doufam, ze u digitalu s kvalitou nepolevili, bohuzel jsem nikde nenasel zadnou recenzi, tak to asi risknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A díval jsi se do velkoobcodu s pc technikou? Ten jeden co je v jedný uličce hned vedle Konečnýho náměstí,tak tam nepotřebuješ registraci ani živnostňák... Na název si právě nemohu vupomenout.... Nebo mrkni na stránky ts bohemky nebo levi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

A díval jsi se do velkoobcodu s pc technikou? Ten jeden co je v jedný uličce hned vedle Konečnýho náměstí,tak tam nepotřebuješ registraci ani živnostňák... Na název si právě nemohu vupomenout.... Nebo mrkni na stránky ts bohemky nebo levi...

jojo, do sockomu jsem se dival, ale nic shopneho tam nemaji.

Jinak nejlevnejsi je asi cybex...

[upravil dne 16/10/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Při koupi ti přeji úspěch - ale bacha, aby si tě taky přítelkyně někdy "nevhodně" nenahrála...

:bojim

Co? Jak nevhodne? Nenapada me situace kdy by to bylo nevhodne, leda ze by mi to nechala pod posteli a nastavila aktivaci hlasem, ale toho se nebojim. Jednak bude rada kdyz si zvladne nahrat ty prednasky a jednak si myslim ze neni takova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...