Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dnes som soferoval P308


robozv

Recommended Posts

Dnes sme odviezli nasu 307ku do servisu na garancku po 30 000km a mal som to stastie vyskusat si predvadzacku P308ku 1,6 HDi 110koní v sedej Cendré no prvy dojem s auta na zivo bol ocarujuci lebo obzriem sa a co ze je to za maska? aha 308ka neodolal som a musel som sa ist zviest. Bolo to len sice nejakych 15km ale moje dojmy su: Z vonku to vyzera futuristicky predok motora vyzera ako z F1 az na tu masku chladica prijal by som ine riesenie moc sa mi to zda vtlacene do kufra ale v celku to ujde. Zadna cast nad kolesom mi pripada trosku rozsirena (myslim blatnik) a zadne okno mi pripadne mensie ako na 307ke. Po otvoreni kufru ma prekvapil ulozny priestor vo vyklapacej policke a hlbsi kufor a tym padom vyssi okraj kufra!!!. Z vnutra to vyzera vacsie ale to je asi rozlozenim interieru palubovka je nizsia ako u 307 sedacky su inak anatomicke a operadlo mi pripada uzsie, opierky hlavy su z 2 casti, budiky a vzhlad palubovky je odlisny ale mi pripomina staru 307, pohlad cez mensie spetne zrkadlo mi pripadal obmedzeny nakolko zadne okno je mensie a vonkajsie spetaky su tiez inak tvarovane takze to chce zvyk, aj autoradio je rovnake az na farbu a ze prehra MP3. Jedine co by som tak na rychlo vytkol a to sa mi nepacilo bol palubny pocitac som zvyknuty jazdit pri zapnutej okamzitej spotrebe a tu sa to neda clovek si to naklikne ale po asi 5 sec sa to prepne do akehosi zakladneho rezimu kde su hodinky a bolo mi povedane ze to tak ma byt. Jazda bola svyzna tam neni o com lebo ja mam 1,4 16V takze to porovnavat nejdem. No celkovy konecny dojem bol taky ze je to nove auto na dizajn ale strasne mi to pripomina nasu 307ku. Ale asi preto ze to je tiez Peugeot a nie nieco ine

[upravil dne 15.10.2007 robozv]

post-0-14109596735464_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu dopoledne jsem vyzvedl služební "Fóbii" ze servisu, měl jsem chvíli čas, tak jsem se zastavil v SOME JH na okukovanou 308čku. Je to zas o stupeň výš. Interiér, sedačky, samozřejmě motory. Nakonec jsem se kousek svezl. No, mojí garáži by rozhodně slušela.:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...