Sign in to follow this  
Followers 0
brn

Lišty

12 posts in this topic

zdravím

chcem sa opýtať, či mi niekto neporadí ako demontovať bočné lišty z dvier bez toho aby som ich poškodil :bojim:myslim

Lišty jsou nacvaknuté na plastových zobáčkách, takže když nějaké zlomíš nic se neděje hold si v servisu koupíš nový kousky ;)

Pod číslem 26 najdeš ty sponky kterýma to drží

Cena tuším 7kaček :D

[upravil dne 14.10.2007 KoNG]

post-0-14109596730376_thumb.jpg

Původně zaslal: KoNG

Lišty jsou nacvaknuté na plastových zobáčkách, takže když nějaké zlomíš nic se neděje hold si v ervisu koupíš nový kousky ;)

dik za radu, dnes som to práve skúšal a už sa mi podarilo odlomiť jeden "zobák" hneď na kraji dvier :roker tak som zvedavý koľko za tú lištu budú chcieť :mrk:aut

Původně zaslal: tanagy

KoNG člověče - pěkný nákres

Máš jich vícero?

Odkud je můžu postahovat?

že děkuju

http://public.servicebox.peugeot.com/ po registraci jsou k dispozici zde včetně ceny atd. prostě to co čověk potřebuje zjistit tam najde ;)

Mám jinou zkušenost s upevněním lišt na předních dveřích.

U P 206 HDI r.v. 2005 jsem hned po koupi reklamoval volnou lištu - přední dveře.

Oprava stála skoro 2 tisíce - nová lišta + lakování. Bylo to sice v záruce, ale chtěli abych fakturu podepsal.

Divil jsem se proč nevyměnili jen plastovou úchytku. Donesli mě ukázat moji původní lištu a opravdu krajní ulomená příchytka byla vcelku s lištou - žádná příchytka za 7 korun. Takže asi jak kdy.

Kdybych musel lištu nyní sundávat, tak jedině se pokusit zevnitř uvolnit zobáček příchytek.

[upravil dne Mirek2]

Původně zaslal: Mirek2

Oprava stála skoro 2 tisíce - nová lišta + lakování. Bylo to sice v záruce, ale chtěli abych fakturu podepsal.

Divil jsem se proč nevyměnili jen plastovou úchytku. Donesli mě ukázat moji původní lištu a opravdu krajní ulomená příchytka byla vcelku s lištou - žádná příchytka za 7 korun.

[upravil dne Mirek2]

tak a je to tu, presne tuto úchytku, ktorá je v kuse s lištou sa mi podarilo odlomiť :(:bojim

jeden :xvul

Původně zaslal: KoNG

http://public.servicebox.peugeot.com/ po registraci ...

pekne stranky, podle nich (po zadani VIN) bych mel mit na palubovce jen display s hodinami, ja tam mel typ A i s dalsimi informacemi a nakonec jsem to predelal na plnohodnotny pocitac.

Je pravda, ze i ze servisu mi prisla odpoved, ze toto auto ma jen hodiny (to kdyz jsem se zajimal co by stal display palubniho pocitace typ B)

[upravil dne 15.10.2007 carbik]

hej bocna lista je nascvakanaa na take male srandy, co sa daa vymenit, ked sa zlomia, ale na konci je jedna uchytka, smerom na zadne dvere, z tej strany..to je spolu s listou, aj mne sa podarilo ulomit..ale drzi to nastastie aj bez toho :super zatial :mrk

Lišty jsou nacvaknuté na plastových zobáčkách, takže když nějaké zlomíš nic se neděje hold si v servisu koupíš nový kousky ;)

Pod číslem 26 najdeš ty sponky kterýma to drží

Cena tuším 7kaček :D

[upravil dne 14.10.2007 KoNG]

zaklad je to robit v lete alebo aspon vo vykurenej garazi. potom je mensie riziko ze sa nieco zlomi. a potom ja som vycvakol opatrne ten \"zobacik\" a ostatne uz som jemne vytrhol. klipy som z dveri vypacil takym podberakom a dal vsetky nove. a co sa nahodou zlomilo na liste to som zalepil sekundakom a drzi to bez problemu.