Sign in to follow this  
Followers 0
Mahel

automaticke svetla

18 posts in this topic

;)

Ještě pár kousků mám, cena 250,-Kč/kus. A za měsíc asi pojedu na Slovensko na služebku, tak i pár kousků můžu vzít s sebou...

Oddie měl bys i jeden pro mě do 405? Když jo pošli prosím číslo účtu kam mám poslat penízky, samo i s poštovnym.

Díky F.:papa:papa

Původně zaslal: Freedy

Oddie měl bys i jeden pro mě do 405? Když jo pošli prosím číslo účtu kam mám poslat penízky, samo i s poštovnym.

Díky F.:papa:papa

Ahoj,

jasně, pošli mi do mailu nebo u2u adresu kam to chceš poslat.

Původně zaslal: oddie

;)

Ještě pár kousků mám, cena 250,-Kč/kus. A za měsíc asi pojedu na Slovensko na služebku, tak i pár kousků můžu vzít s sebou...

No ano ale neviem kam napojit ten kabel co ide ku kontrolke kde sa to da na 306 najlepsie zapojit?:papa

Ahoj, měl bych možná taky zájem ale vzhledem k tomu, že všechno co se týče elektriky jde absolutně mimo mě mám strach jestli bych to uměl zapojit. Co to obnáší, rozletovat nějaký spoje, natahat hafo drátů kamsi nebo je to jednoduchý? Díky

No za přístrojovkou, do přívodního svazku k budíkům. Budíky jsou vyndat snadno, a který je to drát, si holt musíš oměřit...

Původně zaslal: Luig

Ahoj, měl bych možná taky zájem ale vzhledem k tomu, že všechno co se týče elektriky jde absolutně mimo mě mám strach jestli bych to uměl zapojit. Co to obnáší, rozletovat nějaký spoje, natahat hafo drátů kamsi nebo je to jednoduchý? Díky

Pokud jsi z Prahy, je možná i montáž (po dohodě). Jinak zapojení je relativně jednoduché, vše se zapojuje paralelně ke stávající instalaci - tudíž vždycky oholit drát, připájet k němu, zaizolovat. Akorát to v autě musíš najít, který ten drát je správný...

No ved to ze hladat tie kable pristrojovku som mal uz rozobranu ale kebi viem ktori je ten kabel na kontrolku tak je to v poho.:aut

A este ktore 2 kable su na spinaci na parkovacky a tlmene ktore treba spojit z plusom? mate niekto svhemu 306? dik:roker

tak toho jsem se bál... a navíc kuchat přístrojovku :myslim

Ne, přístrojovka se skutečně nekuchá. Připojíš se na drát, který vede k ní. Akorát je třeba na přístrojovce zjistit, na který drát se připojit - pokud nemáte schema nebo vám někdo neporadí. Já schelata nemám, všechno zapojuju podle konkrétní situace na autě, akorát konektor k páčce už si pamatuju :) to je na těhle pažoutech stejné.

tak toho jsem se bál... a navíc kuchat přístrojovku :myslim

Ne, přístrojovka se skutečně nekuchá. Připojíš se na drát, který vede k ní. Akorát je třeba na přístrojovce zjistit, na který drát se připojit - pokud nemáte schema nebo vám někdo neporadí. Já schelata nemám, všechno zapojuju podle konkrétní situace na autě, akorát konektor k páčce už si pamatuju :) to je na těhle pažoutech stejné.

A kttore kable idu k tej pačke ktore su to na ktore sa trba napojit vies to nejak popisat nevh sa na to pzrem? dik

No ano ale neviem kam napojit ten kabel co ide ku kontrolke kde sa to da na 306 najlepsie zapojit?:papaZapojení se řešilo v tomhle vláknu,je tam i fotka,kde vzít proud na spínání světel z přístrojovky,stačí se napojit kousek za konektorem.:papa

Pokud jsi z Prahy, je možná i montáž (po dohodě). Jinak zapojení je relativně jednoduché, vše se zapojuje paralelně ke stávající instalaci - tudíž vždycky oholit drát, připájet k němu, zaizolovat. Akorát to v autě musíš najít, který ten drát je správný...

Ahoj, měl bych asi taky zájem, ale protože se v elektrice svého 405tky pažouta nevyznám, tak bych asi poprosil o montáž. Do Prahy bych si za tebou i dojel, kdyby to šlo. Kdysi jsem od tebe bral blatník a kapotu na svoji 405tku, jestli pamatuješ.

Ahoj všem, byl jsem dva dny pryč.... Pár kousků ještě je, asi tak 10, montáž je možná po dohodě o víkendu.

Ahoj všem, byl jsem dva dny pryč.... Pár kousků ještě je, asi tak 10, montáž je možná po dohodě o víkendu.

Ahoj, tak mi prosim jeden kousek schovej, az pojedu do Prahy, tak se ti ozvu a domluvime se. Diky

Jo jo, kdyžtak mám součástky na dalších asi 10 kousků, tak je kdyžtak dodělám, pak už nebudou - leda by pak někdo objednal celou další sérii (50ks :) ). Takže aktuální stav je 15ks, z toho tedy 5ks již rezervováno ;)