Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

OSRAM H4 NIGHT BREAKER


Jája

Recommended Posts

Původně zaslal: KoNG

no jde o to jestli těch 90% není opravdu jenom reklamní tahák nezdá se m ižeby žárovka dokázala poskytnout více světla - 90% my přijde už jako kravina to by měla skoro 2x takovou svítivost :D

presne si to vstihol, sice tieto ziarovky svietia lepsie resoektive jasnejsie ale o 90% urcite nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, životnost bude nižší, bo bude tenčí vlákno - tenčí vlákno při stejných otřesech...

Jinak, proč ne +90% ? Já si myslím, že to možné je, vzhledem k tomu, že při tenčím drátu je světlo "světlejší" - bo má trochu jinou "teplotu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Proč by nemohla svítit dvakrát tolik, technologie a vývoj jde takovým zpusobem nahoru že to nestiháme strávit. Pokud to nevidím na vlastní oči tak nemužu soudit

Techologie možná jo ale pochybuji že někdo vydoluje 90%nárust výkonu to by zase bylo jako perpetum mobile :)

Ale jak říkáš radku dokud to neuvidím na vlastní oči mužu tvrdit co chci :)

[upravil dne 14.10.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Proč by nemohla svítit dvakrát tolik, technologie a vývoj jde takovým zpusobem nahoru že to nestiháme strávit. Pokud to nevidím na vlastní oči tak nemužu soudit

Na obyč žárovce se technologie moc nedá změnit.

A pozor na rozdíl technika x technologie. :D

... už jsi někdy slyšel, aby fotbalista měl :" Dobrou kopací technologii ?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Proč by nemohla svítit dvakrát tolik, technologie a vývoj jde takovým zpusobem nahoru že to nestiháme strávit. Pokud to nevidím na vlastní oči tak nemužu soudit

Na obyč žárovce se technologie moc nedá změnit.

A pozor na rozdíl technika x technologie. :D

... už jsi někdy slyšel, aby fotbalista měl :" Dobrou kopací technologii ?"

Když jsi to nakousl, tak k výrobě tenčího vlákna žárovky je potřeba modernější technologie výroby, s tou starou technologií to jaksi nešlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

No odbře nebudu nad tím polemizovat prostě je stejně kupovat nebudu to musí stači mě stačí ty GOLD žarovky co tam mám teďka ty mají těch 40% :D

Jo dokud to neuvidím na vlastní voči tak tomu mužu třeba i věřit, ale kupovat to taky nebudu, já mám ty Eufab Gold taky:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: KoNG

No odbře nebudu nad tím polemizovat prostě je stejně kupovat nebudu to musí stači mě stačí ty GOLD žarovky co tam mám teďka ty mají těch 40% :D

Jo dokud to neuvidím na vlastní voči tak tomu mužu třeba i věřit, ale kupovat to taky nebudu, já mám ty Eufab Gold taky:D:D:D

ja ich mam tiez a spokojnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím docela v noci a jsou mi celkem příjemné OSRAM Cool Blue, takové bělejší zářivkové světlo, udává se na nich svítivost asi +20%. Na dálnici to na mnohem větší vzdálenost (alespoň můj dojem) a jasněji nasvětluje navigační cedule a odrazky na patníkách ;), je mi to příjemnější než klasické žluté světlo. Jinak životnost vpravo zatím přes 2 roky, levou nevím proč měním furt po půl roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Já jsem si dal Xenony o svítivosti 10000k.

Nyní bych to však bral jako svoji chybu. Bral bych tak 6000k.

Jinak žárovky sháním nějaké h7 pro dálkáče.

obyčejné vypadají vedle těch xenonů moooc žlutě!

že by tyhle cool blue?

Ne 6000 K to je pořád moc 4300 k je origo takové mají být xenony,ale jinak podle libosti každého soudruha......

10000 k je modré jako prase,to nemůžeš nic moc vidět,to musí být skoro jako normál žárovka.....:myslim:myslim

[upravil dne 17-10-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...