Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvládnu to?


jikoloj

Recommended Posts

ahoj, chtěl bych přehodit silentbloky motoru na P205 diesel. a nevim jestli to zvaldnu sám jestli tam není nějaký figl jako podložit motor nebo tak.

Důvodem pro přehození je že při přidání plynu se rozhope motor a skube to s celým autem. (nic jiného nez silentbloky to být nemužou ne?)

díky za info a rady

[upravil dne 13.10.2007 jikoloj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna poloosa je vpohode a ta druha byla nova starline. myslite ze ji vyreklamuji?

a tu starou co mam bych chtel nechat repasovat. tady u nas v koprivnici to udela jeden za 2500 pak jsem tu cetl o galetovy (nebo jak presne) a ten pry za 1100. není to velký rozdíl?

ten z koprivnice je soukromnik dela jenom repasy uz 10 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíte ze ten Glogar je vpohode az tu cenu?

a ted jeste jaká to je ? :) vím je to tu psané hodněkrát ale jsou dva názory, jednou zatizena jednou nezatízena.

já když jedu do levotočivé (jako bych jezdil po kruháči ve správném směru :) ) tak to bouchá a myslím ze pokud mám volant narvany az doleva tak to i s nim stochu skube (to jeste dnes zkusim) ja si myslim ze je to levá ale budu rad kdyz to bude pravá :) (tu mi kupovali v service :) levou jsem koupil sam )

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V levé zatáčce klepe pravá poloosa.Ale poloosy v peugeotu-to je fakt dílo.Tak cipaté řešení jsem ještě neviděl.Někdy v levé zatáčce(pokud je jen mírná)se může ozývat i levá loloosa(to děla snad jen peugeot)ale všeobecně platí-leva zatáčka,klepe pravá a opačně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to klepalo v obou zatáčkách a byla to levá. V mém případě to bylo zvenku jasně slyšet (chodci se otáčeli). Taky že to vydrželo klepat asi 150 000 km:D

(Rovně to jelo potichu, ale pak se to nějak zhoršilo, tak jsem vyměkl)

Servisák když nasedl, tak řekl, že to slyší zleva, ale já bych to neurčil.

Nedalo by se to určit na zvedáku? Plný rejd, neutrál, vypnutý motor a točit rukou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...