Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot a Vyvolení


Čeněk

Recommended Posts

Ako máš pravdu taky jsem byl znechucenej. Piškoty jsem tady u nás považoval za nemasovou a seriozní společnost ,ale to jsem se zmílil-serioznosti.Syna učím, že to co má reklamu tak je špatné, protože jinak by to nikdo nekoupil a ted se bojím až nestihnu vypnout televizi a uvidí to!!Doma razíme nesmrtelnost pežotků a ted tohle!! Pežot je s touto reklamou :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde jako zcestný MK tah už jen proto, že narozdíl od první řady, která byla novinkou a sledovala ji i řada dospělých, tu poslední, dle svědků (já na to nedívám) značně zoufalou, už sledují spíše puberťáci a děti...i počet volajících při hlasováních se nedá s první řadou vůbec srovnat.... koho chce tedy Peugeot oslovit? Podle mě jen vyhodili hromadu peněz oknem.... o první řadě se bavili všichni, staří, mladí, ve škole, v MHD, na netu... teď? Ehm, no comment... až si zas pojedu koupit k Pežotíkům něco pro auto, aspoň budu vědět, že taky sponzoruju bandu trapáků zavřených dobrovolně ve vile, dělajících blbečky celému národu. Vivat! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně to mám na háku.Semtam na to mrknu,je to taková hodně ohraná písnička, nezajímá mně kdo, proč, jak, ale třeba včera tam byl tanec holek v mokrých tričkách :)

A co se týče toho auta - osobně si myslím, že za ty prachy se dá pořídit daleko lepší auto a koneckonců - jednou to sponzoruje Renault, jednou cosi, tak proč ne Peugeot. Někde ty zisky propálit musejí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...