Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spojka je tvrda P306


Mahel

Recommended Posts

Spojkový set Valeo u keláču vyjde cenově slušně, ale mě takhle kdysi ještě na 309 zlobila spojka až prasklo lanko. a závada byla v lanku. to následně neodlhčovalo ložisko jak mělo a měl jsem vybroušený přítlakáč. Ale to už i prokluzovala spojka. Zkontroluj lanko a uřčitě ho namaž. Kdyby to bylo spojkovým setem tak by ti blbo i řazení- tím myslím špatně by řadilo něco jako přes zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trsek

Spojkový set Valeo u keláču vyjde cenově slušně, ale mě takhle kdysi ještě na 309 zlobila spojka až prasklo lanko. a závada byla v lanku. to následně neodlhčovalo ložisko jak mělo a měl jsem vybroušený přítlakáč. Ale to už i prokluzovala spojka. Zkontroluj lanko a uřčitě ho namaž. Kdyby to bylo spojkovým setem tak by ti blbo i řazení- tím myslím špatně by řadilo něco jako přes zuby.

A ako sa vibera lanko? Radit rychlosti ide zatil dobre. Da sa potlacit rukou ta paka o ktoru je pripev:bojimnene to lanko pri motore? Lebo ja to len tak rukou nepotlacim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som to vibral nalial som do bodenu olej trochu s tim pomikal a ide ovela laksie. Asi to bolo tim lankom. Este mam jednu otazku ake dlhe bi malobit to lanko na P306? Neviem ci tam ma bit to co tam mam zda sa mi dlhe a je tam obluk kebyze je kratsie tak to ide na priamo aasi aj laksie mozno ho brzdil ten obluk.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...