Sign in to follow this  
Followers 0
Mahel

Spojka je tvrda P306

13 posts in this topic

Mam problem so spojkou ide velmo tazko. Ked ju chcem vymenit treba ju celu alebo staci iba nejaka cast spojky. Cim to je ze ide zrazu tak tazko? Nieco sa tam mohlo zlomit alebo co? Viete mi povedat co moze stat komplet spojka?:myslim P306

Nejlepší je vyměnit komplet set. A nějakej kvalitní, aby se to za chvíli nemuselo dělat znova.

No nová spojka stojí zhruba 4500 - 5000, tím myslím valeo, ale být tebou tak asi do nějakého šmejdu nejdu.

A s tím, že jde tvrdě ti neporadím :papa

Původně zaslal: 309Tom

No nová spojka stojí zhruba 4500 - 5000, tím myslím valeo, ale být tebou tak asi do nějakého šmejdu nejdu.

A s tím, že jde tvrdě ti neporadím :papa

Ta valeo je dobra?:myslim

Spojkový set Valeo u keláču vyjde cenově slušně, ale mě takhle kdysi ještě na 309 zlobila spojka až prasklo lanko. a závada byla v lanku. to následně neodlhčovalo ložisko jak mělo a měl jsem vybroušený přítlakáč. Ale to už i prokluzovala spojka. Zkontroluj lanko a uřčitě ho namaž. Kdyby to bylo spojkovým setem tak by ti blbo i řazení- tím myslím špatně by řadilo něco jako přes zuby.

Původně zaslal: trsek

Spojkový set Valeo u keláču vyjde cenově slušně, ale mě takhle kdysi ještě na 309 zlobila spojka až prasklo lanko. a závada byla v lanku. to následně neodlhčovalo ložisko jak mělo a měl jsem vybroušený přítlakáč. Ale to už i prokluzovala spojka. Zkontroluj lanko a uřčitě ho namaž. Kdyby to bylo spojkovým setem tak by ti blbo i řazení- tím myslím špatně by řadilo něco jako přes zuby.

A ako sa vibera lanko? Radit rychlosti ide zatil dobre. Da sa potlacit rukou ta paka o ktoru je pripev:bojimnene to lanko pri motore? Lebo ja to len tak rukou nepotlacim.

Taky páku jen tak rukou neodtlačím a používám klíč na kola který zapřu o žebra na převodovce. Z pedálu ji nesumdáš, je tam takový plastový basmek, který určitě praskne a je to v háji.

Uz som to vibral nalial som do bodenu olej trochu s tim pomikal a ide ovela laksie. Asi to bolo tim lankom. Este mam jednu otazku ake dlhe bi malobit to lanko na P306? Neviem ci tam ma bit to co tam mam zda sa mi dlhe a je tam obluk kebyze je kratsie tak to ide na priamo aasi aj laksie mozno ho brzdil ten obluk.:myslim

Spojka spojka, v piatok mňa moja 309 nechala vysat v spicke na krizovatke, ostal pedal na podlahe odislo lanko na tom silonovom očku.

jenom prisypu svoji trosku do mlyna - v praci to dela snad kazda druha 306ka (jenom benzinaky), s nekterejma se skoro ani neda rozjet jakou silou to pedal tlaci nahoru