Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslední rozloučení


kujon106

Recommended Posts

Tak, je tomu pár okamžiků, co měl nadobro po 1 roce a 2měsících opustil "můj" peugeotek 106 1.4i. Nebýt těch posledních 2měsíců, kdy se prakticky jen sral a náklady na opravy se šplhaly do závratných výšin, tak by to bylo přenádherné autíčko, přesně pro mě (ale to bych si ho asi určitě nechal :) ).

Za rok ježdění mi poskytnul, jak už jsem psal výše hodně trablí... Ale když to vezmu z druhé stránky, tak i mnoho krásných okamžiků, ať už díky síle motoru a muší váze (několika oktáviím tdi se o mě asi ještě dlouho bude zdát :D ), tak i vlastním líbivým vzezřením, nebo prostě jen tím, že to bylo MOJE PRVNÍ auto...

Ale abych dlouho netesknil, tak už snad dodám jen fotky:

p006lr6.jpg

p003xn3.jpg

p004gg6.jpg

p005ql3.jpg

Čest jeho památce :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju ti tedy lepší "držák", pokud bys zůstal u Peugeota, tak 406 má podle mých zkušeností výborný poměr "užitek/průšvihy", hlavně benzín je docela bezproblémový. Ta větší auta jsou bytelněji dělaná. 306 je něco mezi.

Možná vezmeš 307 nebo dokonce 207?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) Poměr krásných okamžiků / průšvihů by byl asi 1:1, jak už jsem psal, první bezmála rok to bylo bezproblémové autíčko. Ale pak...

Co dále je otázka. Nad 306 jsem taky uvažoval, x07 si bohužel nemůžu díky studentskému "povolání" dovolit :-) a 406 je pro mě až zbytečně moc velká. Je to začarovanej kruh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teďka o víkendu jezdil s Béďou v jejich 406 a nemůžu si pomoct, ale pocit sem z toho měl jako ve 106 a to sem předtim nic nepil :-D

205ku opravdu ne, nebrat prosím jako urážku, ale to auto se mi nelíbí a navíc je taky i dosti starý.

Představoval bych si menší hatchback, 3dv., rozumnej poměr mezi výkonem/spotřebou, už bych chtěl jedině s klimou, pokud možno kapku víc spolehlivej jak bývalá 106ka a s cenou do 90000kč :-)

[upravil dne 15.10.07 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky tak trochu koketuju s myšlenkou, že bych svojí stošestku tak trochu poslal do světa a nebo dal ségře:super a taky koukám po něčem do 100 000,-, myslim ž třeba Xsara by nemusela být špatná, nebo novější Clio. No, ale to je ve hvězdách... každopádně mi nedává spát 106 s16:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kámo a máš po 106 :-(, ale neva, bude určo něco novějšího.. já zvažoval když kupoval mou 106 ještě nad 306, ale ta byla ještě drahá.. ted bych neváhal :-), zas nějaká 306 1,6 či 2,0 mlask mlask :-) ale tvé studenské léta jsou hold neúprosná a asi šáhneš po něčem co máložere :-))))) takže koupíš znovu 106 1,4 .-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...